Keturratį vairavęs Linas Kleiza įkliuvo pareigūnams: reido metu užfiksavo pažeidimus

Linas Kleiza / Irmanto Gelūno nuotr.
Linas Kleiza / Irmanto Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-01-30 16:35
AA

Šeštadienį per Valstybinių miškų urėdijos ir Lietuvos kelių policijos reidą pareigūnams įkliuvo buvęs krepšininkas Linas Kleiza.

„Nemenčinės II kaime buvo pastebėti trys keturračiai. Buvo pradėta juos stabdyti. Pirmas keturratis ignoravo specialaus automobilio šviesos ir garsinius signalus. Ir tik antram automobiliui užblokavus kelią, sustojo“, – portalui lrytas.lt pasakojo Valstybinių miškų urėdijos atstovas Jonas Bacevičius.

Paaiškėjo, kad minėtą keturratį vairavo buvęs krepšininkas Linas Kleiza, kurio keturratis buvo neregistruotas, jis taip pat neturėjo techninės apžiūros ir civilinės atsakomybės draudimo, be to, pareigūnų stabdomas krepšininkas iš pradžių nesustojo.

L.Kleizą už šiuos padarytus pažeidimus bausti ketina ir policija, ir Valstybinių miškų urėdijos darbuotojai – pareigūnai krepšininkui surašė administracinį protokolą. 

Linas Kleiza / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
„Šiandien kartu su policijos pareigūnais organizavome bendrą reidą ir tikrinome keturračių vairuotojus. Pastaruoju metu Nemenčinės miškuose fiksuojama daug atvejų, kai miškininkai randa išdraskytą miško paklotę keturratininkams važiuojant ne leidžiamais keliais, o miškais.
 
Miške aptikome krovininį autobusą, iš kurio vaikinai jau traukė krosinius motociklus. Jie buvo perspėti ir pasivažinėjimą baigė jo nepradėję.

Taip pat sustabdėme tris keturračiais važiavusius asmenis, paaiškėjo, kad vienas vairuotojas važiavo su pasibaigusiomis vairavimo teisėmis, kito keturratis buvo neregistruotas, neturėjo techninės apžiūros ir civilinės atsakomybės draudimo“, – apie šeštadienį vykusio reido metu užfiksuotus įvykius rašoma Valstybinių miškų urėdijos puslapyje.