Ketvirtadienio horoskopas – kovo 23 d.

Pavasario gėlės / Fotolia nuotr.
Pavasario gėlės / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-03-23 06:50
AA

Minties ir poelgių laisvė šiandien jus nuves toliau nei kitos vertybės. Mėnulis keliauja draugiškiausiu Vandenio ženklu, todėl matykite ne vien save. Kiekvienam bus atseikėta pyrago dalis: būti aktyviais ir geranoriškais komandos nariais, tapti grupės dvasia ar net jos sėkmę užtikrinančiais lyderiais.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Užimsite stipriausias pozicijas grupėje, tačiau lyderio vardą laimėsite nesistengdami dominuoti, bet nuoširdžiai ir atvirai bendradarbiaudami. Radę būdų savo kerais pavergti kolegas, neprašausite. Tačiau mūšį dėl pinigų vakare pralaimėsite, kaip ir bandydami iš kitų išpešti ar surasti darbui reikalingą informaciją.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors darbo šiandien bus daugiau, nei norėsite, jums patiks jaustis užimtiems ir reikalingiems. Darbai eisis lyg per sviestą, jei nesipriešinsite problemoms, o ieškosite jų sprendimo būdų praeityje ar taisydami klaidas. Beje, gali kilti sunkumų mokantis, kitus mokant ar bandant pateikti savo poziciją.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien tikėjimas savimi, savo patirtimi ir žiniomis jums padės jaustis visa galva aukštesniems ir pranašesniems už savo komandos narius. Tačiau ne tas vertybes įrodinėdami subursite juos aplink save. Atraskite tai, kas juos sudomintų ar įtrauktų, tačiau netraukite už liežuvio tų, kurie turi savų paslapčių.

DAUGIAU SKAITYKITE: Meditacija – veiksmingas būdas pratęsti jaunystę

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien su kitais pasidalinę savo planais, gausite palaikymą, palengvinantį jūsų dienos darbų naštą. Kai žmonės ir aplinkybės vers jus eiti prieš vėją, nuolankiai priimkite iššūkius. Tiesa, žodžius dėliokite atsargiau, nes ne visi žmonės jus supras tinkamai, o kai kurie pamanys, jog kišatės ne į savo reikalus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ne išsižadėdami savęs ir ne pataikaudami kitiems, o imdami iš kitų pavyzdį ir mokydamiesi, susikrausite visai neprastą pagrindą po kojomis. Atsargiai tarkite žodžius, kai norėsite išsakyti savo nuomonę ar bandyti ko nors išmokyti kolegas. Antraip sutiksite aibę nepatiklių žvilgsnių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Svarbiausia dienos taisyklė – įprastas problemas spręsti neįprastai. Tokiu būdu atsiras žmonių, kurių dėmesį patrauksite. Jie savo pagalba, lėšomis ar dovanomis prisidės prie jūsų turiningos ir sėkmingos dienos. Tiesa, nerizikuokite atskleisdami kitiems tas paslaptis, kurias jums yra kas nors patikėjęs.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Patiems pasidžiaugti ir kitus pradžiuginti šiandien rūpės labiau nei darbas. O jei reikės dirbti, širdis links prie to, kas ją šildo. Tegul jūsų kūriniai būna kitokie nei kitų, tačiau gavę pasiūlymų, kaip juos patobulinti, entuziastingai tai pritaikykite. Beje, namuose išgirsite nepatogių klausimų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Į namus arba į vidų šiandien bus nukreiptas jūsų dėmesys. Atgal sugrįšite, net jei tikslingai bandysite jį nukreipti kur nors kitur. Pakylėti sutiksite net pačias nykiausias buities, sveikatos ar kitas kasdienes aktualijas. Deja, kasdienybei reikalingų žinių bagažą sukrauti bus ypač sunku tiems, kurie stokoja kantrybės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip gerai uždirbti pagal savo Zodiako ženklą?..

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Visi reikalingi kontaktai šiandien megsis lengvai ir paprastai. Pažintys, susitikimai, bendri planai, gausybė pasiūlymų ir šansai, kuriais anksčiau nepasinaudojote, jums bus prieš pat akis. Lengvumo jausmas vis dėlto bus sąlyginis. Vis priminkite sau, kad kai kam nedera per daug žinoti apie jūsų žemiškus planus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei dienos vėjai atpūs jums keletą mažų asmeninio gyvenimo dovanėlių, imkite jas nedvejodami. Beje, ne tik tai padės jaustis turintiems ar galintiems turėti daugiau. Tam pasitarnaus jūsų išradingumas ir smalsumas, gal net bus pasirūpinta papildomų pajamų šaltiniu. Namuose bus sunku išlaikyti savo asmenines paslaptis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ne visi šiandien supras jūsų keistus ar savitus poelgius. Nepaisant to, tai netrukdys jums būti savitiems ir diktuoti dienos toną kitiems. Jūsų mintis praturtins žinios, kurias anksčiau praleidote pro ausis, ar susitikimai su tais, kuriuos seniai regėjote. Be to, į viešumą lįs ir jums trukdys neišspręsti klausimai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien patogiau jausitės klaidžiodami po savo pasaulį. Ir nors kai kam gali kilti įspūdis, jog nepataikote koja kojon su dienos tempu, rasite, kaip paguosti save kokiu nors būdu apdovanodami. Tiesa, bičiuliai ar bendražygiai bus linkę pasinaudoti jūsų gabumais ar dosnumu.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė