Ketvirtadienio horoskopas – rugpjūčio 3 d.

Aguonų laukas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ryte būsime persekiojami nepasitenkinimo, nepasitikėjimo ir be rimtos priežasties kursime kliūtis sau ar kitiems. Tai įveikti ar ignoruoti padės įsitikinimas, kad elgiamės teisingai, nors aplinkybės klostysis ir nepatogiai. Vakare gims netikėti sprendimai, o aplinkybės ir žmonės nenuilstamai stebins.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dieną pradėsite plačiai užsimodami, tačiau greit suprasite, kad norams ir galimybėms yra ribos, o žmonės tiki ne viskuo, ką jūs sakote ar kuo dalinatės. Optimizmas vėliau sugrįš, pamažėle užpildydamas mintis ir veiksmus. Dienai baigiantis jūsų neįprastas požiūris, elgesys ar sprendimai įkvėps kitus imtis darbų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte likę tuščiomis rankomis, žinokite, kad kitus nuo jūsų atitolino jūsų nepasitikėjimas jais ir nenoras priimti iš jų siūlomų dovanų. Vakare neakivaizdžiais būdais įsitikinsite, kad nėra prasmės kabintis į įprastą dienotvarkę. Tačiau planams žlugus, pasidžiaukite neįprasta dienos pabaiga.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte jums teks įvykdyti antrosios pusės, klientų ar kitų jums svarbių žmonių reikalavimus ar veikti, atsižvelgiant į jų nustatytas taisykles. O ir vėliau turėsite pripažinti, kad kiti šiandien dažniau bus tiesūs nei jūs. Todėl į partnerių siūlymus atsižvelgę tikrai neprašausite. Nuobodžiai leisti vakaro neleis bičiuliai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Seksas pagal horoskopą

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte jūsų darbų traukinys dėl sunkiai įveikiamų užduočių, negalavimų ir slogių nuotaikų darbo vietoje dažniau stoviniuos, nei riedės pirmyn. Taigi jums teks prisiminti posakį, kad darbas žmogų puošia ir keisti kryptį, kai žlugs sumanymai. Rasite kitų, galbūt prasmingesnių užsiėmimų už ankstesnius.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iki pietų entuziazmo, su kuriuo planavote koja kojon žygiuoti per dieną, visiškai neliks. To kaltininkai gali būti jūsų brangiausieji. Vakarop jūsų dėmesį partrauks kažkas iš toli, pažadėdamas ar pasiūlydamas kai ką, kas sustiprins jūsų tikėjimą, kad viskas galiausiai susitvarkys.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Su šypsena lūpose pasiruošę dienos nuotykiams, namuose susidursite su neįveikiamomis kliūtimis. Jos dienos pradžioje užvers jus daugiau pareigų, nei suteiks galimybių. Vakare kažką keisite namuose ar santykiuose su artimaisiais, reaguodami į kitų žmonių rekomendacijas ir priimdami jų pagalbą.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Turėsite su kuo ir apie ką pasikalbėti, tačiau vidurdienį jums reikiamą informaciją turinčios atverti durys bus užtrenktos. Pamažėle eidami pirmyn, nevaržydami savęs ir negesindami optimizmo, atversite visas jums reikiamas duris. Dienai baigiantis antroji pusė priblokš jus savo naujienomis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Laikyti rankose tai, ko trokštate, ryte bus beveik neįmanoma ar bent gerokai mažiau galimybių, nei norėtųsi. Nepaisant to, jūsų viltys ką nors įgyti ir pelnyti vos įdienojus viršys ribas, o jūs nesivaržydami keisčiausias būdais jas didinsite. Vakare su malonumu imsitės nenumatytų darbų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rugpjūčio horoskopas

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien nevengsite atsakomybės. Tai pajutę kiti dar daugiau jos užkraus. Nors jums būdingas optimizmas ims merdėti, patikėta atsakomybe veikiau didžiuositės, nei dėl to skųsitės. Vakaro bandymai laisvai save išreikšti, išsaugoti savo unikalumą ar neįprastu elgesiu sudominti kitus bus sėkmingi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte būsite tarsi izoliuoti, nesuprasti ar nepastebimi, tad verčiau imkitės stebėtojo ar klausytojo vaidmens, taisykite klaidas ar gydykitės senas žaizdas, užuot reikalavę dėmesio. Tokiu būdu vieni gaus reikalingos informacijos, kiti progą kai ką suprasti, o treti – priežastį atsipūsti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte dėsite viltis į bičiulius ar kolegas, tačiau išgirdę prašymus patys pasistengti, pasijusite lyg įsprausti į kampą. Įdienojus išdrįsę būti atviri viskam, kas vyksta kolektyve ar tarp draugų, užsiauginsite sparnus. Vakare neteks toli žvalgytis, kad galvoje gimtų neįtikėtinos idėjos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kelsite sau didesnius tikslus, nei galite įveikti, o tie, nuo kurių priklauso jūsų sėkmė, dienos pradžioje dažniau jums užvers duris, nei jas atlapos. Tačiau net tuomet, kai ne viskas bus tobula, jūsų širdyje neges optimizmas. Jis dar karščiau įsiliepsnos, jei į savo veiklą ir jos rezultatus pažvelgsite naujai, neįprastai ir laisvai.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau