Ketvirtadienio horoskopas – rugsėjo 7 d.

Pilnatis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ryte vangiai kėlęsi ir nenoriai atsisveikinę su sapnų pasauliu iki popietės niekur neskubėsime. O ir nereikia, nes kiek dažniau klysime, ko nors nepastebėsime ar darysime kitų klaidų. Gal dėl neatidumo, o gal dėl neapsižiūrėjimo. Antroje dienos pusėje nenustygsime vietoje, vis kažką bandysime ir kažkur skubėsime.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pusę dienos būsite linkę iš visko išpūsti didžiulį burbulą, o įvykus nesėkmei pradėti savęs gailėtis. Tokiu būdu sureikšminsite tai, ko kiti visai nesupras. Vėliau prasidės jūsų laikas. Ne tik norėsite, bet ir žinosite, kaip atkreipti į save aplinkinių dėmesį ir paskatinti jus kopijuoti ar sekti paskui.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Prisikūrę apsčiai svajonių, sieksite jas išpildyti kartu su draugais, kolegomis ar bendraminčiais. Sėkmingai komandos veikloje dalyvaudami, kitus į savo iniciatyvas įtrauksite. Popiet pravartu pailsėti ir būti atidiems tam, kas vyksta jūsų viduje, kaip jaučiatės stebėdami aplink vykstančius įvykius.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pusę dienos rūpės būti nepriekaištingais darbuotojais, kuriems be galo svarbu, ką apie juos galvoja žmonės. Turėsite ne vien realių sumanymų ir leisite kitiems pasinaudoti jūsų gerumu. Popiet jūsų stiprybės atsiskleis grupėje. Užuot laukę kol kas nors už jus įvykdys jūsų sumanymus, patys pabūkite pavyzdžiu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip rasti meilę internete? Tai tikrai įmanoma!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Turėsite aibę lūkesčių, kurie jums leis išplaukti į didžiuosius vandenis arba paklaidins. Net jei viskas atrodys aišku ir suprantama, prieš kur nors išsiruošdami, gerai išsiaiškinkite visą informaciją. Kai jus kas nors skubins kuo greičiau ką nors atlikti, visų pirma atsižvelkite į savo galimybes.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pažadų sulauksite visai neprastų, tačiau pernelyg neužsiciklinkite siekti trokštamų rezultatų, o geriau gilinkitės į tai, kas jums siūloma. Pravartu atsižvelgti į kitus ir siekti bendros, o ne asmeninės sėkmės. Popiet griebsitės tai vieno, tai antro, tai trečio, vildamiesi kitiems kai ką įrodyti. Galimos perspektyvos versis staiga, todėl ilgai nesvarstysite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kai kiekvieną jūsų pasiūlymą ar iniciatyvą, rodos, skandins aplink tvyrančios emocijos, nebandykite visko pakeisti. Tegul tuo užsiima tie, kurie, regis, viską žino geriau. Popiet tikintis geresnio rezultato teks susigrumti su savo silpnybėmis. Jei jums užduotis bus per sunki, atsiras kas padeda.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Leiskite sau pasislėpti įprastų kasdienių rūpesčių ir veiklų gausoje. Tiesa, nebus lengva džiugiai darbuotis ir nekreipti dėmesio į tuos, kurie per daug svajoja ar nerimauja. Popietės valandomis bus svarbu ryžtingi veiksmai, kurie bus tuo sėkmingesni, kuo dažniau klausysitės partnerių rekomendacijų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ieškodami kaip kuo smagiau praleisti dieną ar save išreikšti, dažnokai neapsispręsite, ką rinktis, kad rezultatas būtų kuo geresnis. Taip besiblaškydami nepajusite, kaip laikas išbyrės lyg koks smėlis pro pirštus. Popiet susidūrę su kliūtimis ilgai nesvarstysite – imsite ir išspręsite bet kurį galvosūkį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip apsisaugoti nuo energinių vampyrų?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Visos jūsų dienos pastangos, nukreiptos į asmeninį gyvenimą, bus prasmingos, išskyrus tas, kurios jums bus naujos. Be rimtos priežasties kažką pražiopsosite ar kitaip įnešite painiavos į namus. Vakarop pageidausite skrieti pavėjui. Regis, pajutę tokio skrydžio malonumą, sugalvosite ką nors ekstremalaus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Daug ko prisifantazuosite ir nė nepastebėsite, kaip pradėsite sekti visokias pasakas. Be to, būsite linkę viską pagražinti, o rožiniai akiniai trukdys įžiūrėti svarbias detales, sutarties punktus ir kitas smulkmenas. Popietę geriausiai vykdysite savo kaip šeimos nario ar šeimos galvos pareigas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Puoselėsite lūkesčius dėl savo gerovės, kol kažkas praplauks pro šalį, neatitekęs jums. Taip ir liksite laukti kitos svajonių bangos. Jei bandysite šitą alkį kompensuoti daiktais, kažin ar ilgai savo pirkiniais džiaugsitės. Popietę meskite tuščias viltis iš galvos ir imkitės veiksmų. Jūsų entuziazmas didės bendraujant.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų mintis, svajones, nuoskaudas, viltis, sentimentus ir visa kita, kuo gyvensite, bus galima skaityti lyg atverstą knygą. Jei kitomis dienomis dėl to jaustumėte kokį nepatogumą, šiandien lengvai atvirausite. Popiet reikės nedelsiant pasirūpinti materialiais dalykais ar tuo, kas padeda jums pasitikėti savimi.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau