Ketvirtadienio horoskopas – vasario 23 d.

Horoskopas / Shutterstock nuotr.
Horoskopas / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-02-23 06:50
AA

Šiandien bus mažokai jėgų ir atidumo, nors motyvacijos ko nors imtis užteks. Priplanavę ar ką nors pradėję, netrukus mesite, supratę, kad ir be to kuo puikiausiai galima apsieiti. Tiesa, pastangos kitiems ką nors paaiškinti bus vaisingos: kalbėdami aiškiai ir įtikinamai, pataikysite tiesiai į tikslą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors ambicijų ir netrūks, verčiau daug nereikalaukite nei iš savęs, nei iš kitų. Užuot plačiau užsimoję ir kėlę sau naujus tikslus, svarbių sprendimų nepriimkite ir nuo žemės pakilti nenorėkite. Nors ir padarysite keletą nedidelių strateginių klaidelių, tinkamai argumentuosite ir apsiginsite, pasitelkę savo žinias.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būdami tikri dėl to, ką galite įgyvendinti, šiandien leisite sau daugiau nei kitomis dienomis. Tačiau šis jūsų demonstruojamas pasitikėjimo savimi jausmas dangstys abejones ir nenorą atskleisti tai, kas jums iš tiesų rūpi. Tiesa, gautas palaikymas padės atrasti reikalingų žodžių ir įtikinti savo vadovus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų emocinė būsena visą dieną tik iš šalies žvelgiant atrodys stabili. Iš tiesų vyks tam tikri vidiniai perversmai, kurie jums ne visai patiks, tačiau daug kas priklausys ne nuo jūsų. Beje, vienas jums svarbus žmogus paragins pagilinti savo žinias ar nesivaržydamas išsakys savo poziciją.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte išsiruošę ieškoti žmogiškos šilumos ir supratingumo, ilgai klaidžiosite, bet viso to nerasite. Nenusiminkite, nes galite rasti ką nors taip pat vertinga, pavyzdžiui, visapusišką partnerių palaikymą ir atsidavimą jums. Tiesa, tai gali būti įvyniota ne į visai patrauklų popieriuką. Beje, jei darbe reikės pagalbos, netylėkite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite susirūpinę tuo, kad viskas būtų atlikta nepriekaištingai ir su deramu atsakingumu. To tikėsitės iš visų savo kolegų, taip pat reikalausite ir iš savęs. Sudarinėdami reikalavimų sąrašą, atsižvelkite į tai, kad jūsų pastabumas visą dieną sumenkęs. Kalbėdamiesi su antrąja puse apie vaikus atidžiai klausykitės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors visos šiandien jums skirtos užduotys bus labai rimtos ar bent jau taip pateikiamos, su visu rimtumu į jas įnikę, nepamirškite, kad visa tėra tik žaidimas. Tiesa, pernelyg neįsijauskite, vaikščiojimą ties riba palikite kitiems kartams. Taisyklės suteiks daugiau galimybių nei apribojimų, o šeimos narių pasiūlymai padės rasti sveikesnės kasdienybės sprendimų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos įvykiai ir žmonių elgesys su jumis bus toli gražu ne patys maloniausi. Tiesa, rasite, kaip savo darbus įsprausti į ne visai patogius jums pasiūlytus dienos rėmus. Laimė aplankys, jei galėsite ilgėliau pasidžiaugti namų ramybe. Beje, gausite reikalingų žinių, kurios padės auklėti mažuosius ar realizuoti savo kūrybines mintis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors ir nenorite atvirauti, vis dėl to šiandien neišvengsite kiek aktyvesnio bendravimo, turėsite pasidalinti ir tuo, ką sužinojote. Bet kurį pokalbį pakreipsite tinkama linkme, tačiau visko nepavyks sužiūrėti. Galite kur nors ne dėl savo kaltės vėluoti. Namuose lauks pokalbis apie pirkinius, dėl kurių, regis, susitarsite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kad ir kuo šiandien užsiimsite, labiausiai galvosite apie konkretų savo pastangų rezultatą, ignoruodami viską, kas tam gali sutrukdyti. Rasite priemonių ir priežasčių kitiems įrodyti savo gebėjimus. Be to, atsakomybę prisiimti reikės mokantis, mokant kitus ar taikant žinias.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Patys nuspręsite arba iš kitų akių suprasite tai, kad jums šiandien teko svarbi misija. Ir kuo rimčiau imsite ją vykdyti, tuo daugiau pagarbos nusipelnysite iš savo aplinkos. Tiesa, lazdos neperlenkite, nes būsite sustabdyti. Turėdami progą pristatyti savo įgūdžius, drąsiai tai darykite. Tikrai neprašausite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nėra ko stebėtis, jei didžioji dalis jūsų šios dienos sprendimų kol kas liks teoriniame lygmenyje. Tiesa ta, kad neskubėdami afišuotis, nesiblaškydami, sutaupysite jėgų ir padėsite pamatą ateities pergalėms. Beje, rasite, kaip savo mintis labai racionaliai pritaikyti darbe.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sėkmingos dienos taisyklės jums bus padiktuotos darbe: kalbėti aiškiai ir trumpai, užduotis vykdyti konkrečiai, o į problemas žvelgti realistiškai. Stengsitės joms nenusižengti, tačiau niekad nebūsite tikri, ar jums sekasi atlikti tobulo komandos nario vaidmenį. Beje, minčių eigą tvarkingiau sudėlios įvykiai darbe.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė.