Ketvirtąją „Lietuvos balso“ mokytojo kėdę užėmė Merūnas Vitulskis

Merūnas Vitulskis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antrajam sezonui sugrįžtančio LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ prodiuseriai antradienį Vilniaus Teatro arenoje žiniasklaidos atstovams suteikė išskirtinę galimybę pirmą kartą išvysti įspūdingą sceną, patekti į projekto užkulisius, pamatyti raudonąjį kambarį ir susipažinti su ketvirtuoju projekto mokytoju.

Iki šiol jau buvo žinomi trys mokytojai ir antradienio vakarą paaiškėjo, kas gi užims paskutinę mokytojo kėdę. Prie mokytojais „Lietuvos balse“ jau tapusių Donato Montvydo, Arūno ir Ingos Valinskų bei Katažinos Nemycko prisijungė Merūnas Vitulskis.

„Televizinę nekaltybę praradau su Arūnu ir Inga, todėl džiaugiuosi, kad galėsiu kartu su jais sėdėti mokytojų kėdėse. Taip pat džiaugiuosi, kad kartu būsiu su Donatu, nes jis jaunas, daug ko pasiekęs, tikrai turės dalyviams ką patarti. Katažina – irgi yra daug pasiekusi, turi patirties, nes greitai sužibo. Esu patenkintas, kad antrą sezoną būsiu čia, nes labai sunku buvo nuspręsti. Teks daug skraidyti, bet tikėkimės, kad viskas bus gerai. Girdėjau, kad yra labai daug gerų balsų, todėl su nekantrumu laukiu projekto pradžios“, – teigė Merūnas.

Paklaustas, koks bus mokytojas, Merūnas juokėsi: „Kiekvieną dieną mokytojas sužino ką nors naujo. Noriu būti draugu ir patarėju, kuris gali pasakyti, patarti, bet iš pirmo karto nesužeisti kritika.“ M.Vitulskis teigė, kad nori padaryti viską dėl dalyvio, todėl yra nusiteikęs laimėti ir dėti pastangas, kad tai virstų realybe. „Iš manęs žiūrovas gali tikėtis visko šiame projekte. Pats nusistebiu, ką galiu padaryti scenoje, todėl laukite siurprizų“, – juokavo atlikėjas.

Muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ užkulisiai (27 nuotr.)
+21
Merūnas Vitulskis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Prie vedėjų vairo stoja Inga ir Rolandas, o reportere – Santa

Kaip Žmonės.lt jau rašė, šiais metais prie vedėjų vairo stos Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius. „Projektas išties didžiulis ir viską suderinti – iššūkis, bet labai norint visuomet įmanoma darbus suderinti“, – praėjusią savaitę portalui Žmonės.lt tvirtino LNK savireklamos direktorius ir TV laidų vedėjas R.Vilkončius.

Ingos ir Rolando vedėjų tandemas – ne pirmasis lietuviškame TV pasaulyje. Rolandas ir Inga kartu 2009-aisias vedė muzikinį projektą „Muzikos akademija“, o 2010–2011 metais jie kartu dirbo vesdami muzikinę laidą „Žvaigždžių duetai“. Apie savo buvusią eterio partnerę Rolandas atsiliepia tik geru žodžiu.

„Labai laukiu, kol ir vėl galėsiu dirbti su Inga. Ji yra puiki partnerė visomis prasmėmis. Pirmiausiai, ji – be galo mielas ir šiltas žmogus. Be to, ji yra absoliuti profesionalė“, – pagyromis aktorę apipylė Rolandas.

Po praėjusią savaitę vykusio balsavimo portale Žmonės.lt ir finalinės atrankos paaiškėjo, kad „Lietuvos balso“ karščiausias naujienas praneš ir su LNK televizijos žiūrovais sveikinsis naujas veidas – 23-metė vilnietė Santa Audickaitė. Mergina nurungė daugiau nei vieną dešimtį konkurentų ir tapo šio muzikinio projekto vaizdo reportere.

O į antradienio renginį Teatro arenoje atvyko garbių svečių iš užsienio: muzikinio projekto „The Voice“  formato tarptautinę licenciją turinčios įmonės „Talpa International“ konsultantas Jarno Kortekaas ir scenografas Marcinas Pietuts..

Merūnas Vitulskis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Aklosios perklausos

Išaiškėjus visiems mokytojams, projekto vedėjams ir reporteriui, muzikinio projekto kūrėjai kviečia visus į netrukus prasidėsiančias perklausas. „Lietuvos balso“ aklosios perklausos Teatro arenoje vyks liepos 17, 19 ir 21 dienomis. Projekto gerbėjai į filmavimus gali atvykti jiems patogiu metu – į ankstesnius filmavimus, kurių pradžia 12.00 val., arba vakarinius, kurie prasidės 19.00 val. Tikslus „Lietuvos balso“ aklųjų perklausų grafikas – bilietų pardavimo sistemoje www.ticketpro.lt. Šou rengėjai į projekto filmavimus žiūrovų prašo atvykti anksčiau, siekiant išvengti spūsčių.

Skaitykite daugiau