Khloe Kardashian atleido T. Thompsonui ir J. Woods už išdavystę: „Nenoriu nešiotis neapykantos kupinos širdies“

Tristanas Thompsonas, Khloe Kardashian ir Jordyn Woods su Kylie Jenner
Tristanas Thompsonas, Khloe Kardashian ir Jordyn Woods su Kylie Jenner
Šaltinis: Žmonės
2019-12-06 13:38
AA

Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Khloe Kardashian atleido dukters True tėvui krepšininkui Tristanui Thompsonui ir geriausiai jauniausios sesers Kylie Jenner draugei Jordyn Woods už išdavystę.

Neseniai dovanų iš buvusio mylimojo Tristano Thompsono priėmusi Khloe Kardashian sulaukė daug gerbėjų pasipiktinimo. Tačiau ji pabrėžė, kad pagaliau atleido vyrui už neištikimybę. 

„Aš nelaikau jokių negatyvių ar neapykantos kupinų jausmų. Aš kalbu rimtai. Gyvenimas trumpas. Mes visi esame žmonės ir bandomė suprasti šį sudėtingą dalyką pavadinimu gyvenimas. Taip, aš jaučiau skausmą. Būtų nenatūralu apsimesti, kad to nebuvo. Aš nenoriu nenšiotis neapykantos kupinos širdies. Aš trokštu ramybės gyvenime. Piktos mintys galų gale įskaudins tik mane pačią. Nusprendžiau negatyviomis mintimis neteršti nei savo minčių nei gyvenimo. Man leidžiama atleisti, tačiau vis dar nepateisinu jų elgesio. Noriu, kad visi, kurie yra mano gyvenime būtų laimingi“, – socialiniame tinkle skelbė K. Kardashian.

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.

Beveik prieš dvejus metus dukrelės True su NBA žvaigžde Tristanu Thompsonu susilaukusią K. Kardashian praeitą vasarį pasiekė žinia, kad T. Thompsonas meiliai laiką leido su geriausia jaunėlės sesers Kylie drauge Jordyn Woods. Sužinojusi apie mylimojo ir artimos Kardashianų šeimos draugės Jordyn išdavystę Khloe nedelsiant nutraukė santykius tiek su dukters True tėvu Tristanu, tiek su Jordyn. 

Pora krizę išgyveno dar 2018-ųjų balandį, kuomet internete žaibišku greičiu pasklido vaizdo įrašas, kuriame garsusis krepšininkas nufilmuotas Niujorko klube, intymiai laiką leidžiantis su keliomis moterimis.

Tuo metu K. Kardashian laukėsi pirmagimės True, kuri gimė praėjus vos kelioms dienoms po skandalo paviešinimo. Nepaisant įtampos, kurią sukėlė T. Thompsono neištikimybės skandalas – Khloe nusprendė nesiskirti su mylimuoju. Anot artimos šeimos draugės, pora ilgą laiką lankėsi pas santykių psichologus.