Khloe Kardashian atskleidė, kuri sesuo taps dukros krikštamote: šeimoje – įtampa

Khloe Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Khloe Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-09-18 15:07
AA

Balandžio mėnesį dukrelę True Thompson pagimdžiusi realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Khloe Kardashian (34) įvardijo, kas taps naujagimės krikštamote.

Naujausioje realybės šou serijoje Khloe ne tik atskleidė, kuriai sesei skirs šias atsakingas pareigas, bet ir paaiškino savo pasirinkimo priežastis. 

„Aš labai ilgai galvojau, kol pagaliau nusprendžiau, ką tą turiu daryti. Noriu priimti geriausią sprendimą savo dukrai, tačiau norėjau neįžeisti artimųjų jausmų. Aš stebiu, kokia mama yra Kimberly ir gerbiu jos auklėjimo įgūdžius. Kourtney taip pat yra nuostabi mama, tačiau Kim vaikų auklėjimo įgūdžiai – man artimesni“, – „Keeping up with the Kardashians“ naujausioje serijoje atskleidė K. Kardashian. 

North West ir Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.

Ji taip pat prisipažino, kad yra rami dėl savo dukters – bet kuris didžiulės šeimos narys galėtų sukurti jai puikius namus.

Kourtney Kardashian su vaikais Masonu, Penelope ir Reignu Kuboje / Vida Press nuotr.
„Visą laiką galvojau, kad mano vaikų krikštamotė bus Kourtney, tačiau pastaruoju metu mane ir Kim pradėjo sieti ypatingas ryšys. Ji man daug padėjo per nėštumo laikotarpį, mane nesavanaudiškai palaikė, suteikė ramybės jausmą. Manau, kad ji bus puiki krikštamotė“, – prisipažino Khloe.