Khloe Kardashian: „Dieve, saugok mano šeimą, draugus ir žmoniją“

Khloe Kardashian su dukrele True
Khloe Kardashian su dukrele True
Šaltinis: Žmonės
2020-03-15 09:00
AA

Penktadienį 35-erių žvaigždė Khloe Kardashian socialiniame tinkle pasidalijo jautria kalba. „Dieve, saugok mano šeimą, draugus ir žmoniją“, – rašė moteris, apimta siaubo dėl pasaulį užklupusios pandemijos.

„Padėki sergantiems ir pasirūpink labiausiai pažeidžiamais“, – tokiais, maldą primenančiais žodžiais Khloe Kardashian dalijosi su savo gerbėjais visame pasaulyje.

Žinoma amerikietė po šio pranešimo savo gerbėjams priminė atsargumo priemones, kurių derėtų laikytis šiuo visam pasauliui įtemptu laikotarpiu.

Khloe Kardashian / „Scanpix“ nuotr.

„Dabar labiau nei bet kada taip svarbu rūpintis savimi ir aplinkiniais. Būkite saugūs, sveiki ir imkitės atsargumo priemonių, kad apsaugotumėte save ir savo artimuosius“, – rašė ji.

Khloe patarė „dažnai plauti rankas, neliesti akių, nosies ar burnos neplautomis rankomis ir venkti artimo kontakto su sergančiais žmonėmis“.

Savo gerbėjams ji taip pat rekomendavo „atsiriboti nuo kitų aplinkinių žmonių bei apsirūpinti maisto atsargomis ir namų apyvokos reikmenimis“.

Khloe Kardashian / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Padėkite pasiruošti šeimos nariams ir kaimynams bei pasidalykite saugos pranešimais su tais, kurie gali to nežinoti“, – patarė ji.

Khloe įrašai apie koronavirusą atsirado praėjus vos dviem dienoms po to, kai sesuo Kim Kardashian West pasidalino vaizdo įrašų ciklu „Instagram“ istorijose, paaiškindama, kaip ji imasi veiksmų, kai virusas ir toliau plinta JAV ir visame pasaulyje.

Khloe Kardashian (15 nuotr.)
+9