Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas bando atsitiesti po neištikimybės skandalo: pradėjo lankytis pas psichologą

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.
Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-17 10:11
AA

Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Khloe Kardashian ir krepšininkas Tristanas Thompsonas pasirengę padaryti viską, kas padėtų išlaikyti jų santykius.

Khloe Kardashian mamos Kris Jenner draugė Lisa Stanley kalbėdama per „KIIS FM“ radijo stotį atskleidė, kad po to, kai prieš tris mėnesius Kardashianų šeimą supurtė T. Thompsono neištikimybės skandalas – Khloe ir Tristanas stengiasi išlaikyti romantiškus santykius.

„Jie tūkstančiu procentų savo bėdas bando įveikti porų terapijoje. Ji dirba sunkiai, jis dirba sunkiai, tačiau negali tiesiog imti ir atgauti pasitikėjimo žmogumi, kai po skandalo prabėgo vos keli mėnesiai“, – sakė L. Stanley.

Ji taip pat pridėjo, kad Khloe nenori pasirodyti kaip kvailė.

„Būdama su Lamaru (Khloe buvusiu vyru) ji jau karta buvo apkvailinta, todėl ji nebenori į tą pačią balą bristi du kartus“, – kalbėjo Lisa.

(Khloe ir Lamaras susituokė 2009 metais, tačiau santuoka iširo po krepšininko neištikimybės skandalo, kuomet Lamaras vos nemirė nuo narkotikų perdozavimo. 2013 metais jų santuoka buvo oficialiai nutraukta).

T. Thompsono neištikimybės skandalas išlindo į šviesą likus vos dviems dienoms iki Khloe gimdymo. Socialinėje erdvėje pasirodė vaizdo įrašas, kuriame jis intymiai leidžia laiką net su keliomis moterimis.

„Tristanas nuolat buvo neištikimas Khloe. Jis nepataisomas mergišius ir jo meilužių išlįs vis daugiau“, – skelbė „People“ šaltinis.

Tuo tarpu K. Kardashian ruošiasi dukrelės krikštynoms. Ji planuoja šventę surengti bažnyčioje, kurią lanko Tristano mama.

„Jeigu Kris (Jenner) galėtų spręsti apie šių santykių likimą – jie jau būtų išsiskyrę. Šeima nesusitaiko su jo poelgiu. Jis ne tik buvo neištikimas, vaizdo įrašą matė visas pasaulis. Khloe buvo pažeminta, bet visgi nusprendė likti su juo“, – pokalbį tęsė Kris Jenner artima draugė Lisa.