Khloe Kardashian išdavęs Tristanas Thomsonas negailėjo pagyrų mylimajai: „Didžiuojuosi tavimi, mama“

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.
Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-08-10 08:00
AA

Khloe Kardashian (33) ir Tristano Thompsono (27) gyvenimas pastaruoju metu kupinas ir pakylimų ir nuopolių. Po neištikimybės skandalo T. Thompsonas ir K. Kardashian visais būdais bando išsaugoti byrančius santykius. Pora netgi buvo pradėjusi kartu lankytis pas psichologą.

Tačiau „Us Weekly“ neseniai paskelbė, kad Tristanas Thompsonas „jaučiasi įkalintas žalinguose santykiuose“.

Pasak minėto šaltinio, krepšininkas atsisako lankytis pas psichologą, nes jam atsibodo be perstojo kalbėti apie tai, kas įvyko prieš keletą mėnesių. Nors sportininkas iš Ohajo neseniai persikraustė į K. Kardashian namus Los Andžele, vis dažniau pasigirsta kalbos, kad jis norėtų kuo greičiau grįžti gyventi į savo namus.

O, artimas poros šaltinis atskleidė, kad jų santykiai klostosi toli gražu ne gerai: „Khloe ir Tristanas viešumoje elgiasi taip, lyg jų santykiai būtų puikūs, tačiau tai tik vaidyba“.

Tačiau nepaisant to, T. Thompsonas socialinio tinklo paskyroje visai pasidalijo įrašu, kuriame viešai demonstruoja meilę ir pasididžiavimą realybės šou žvaigžde. K. Kardashian visai neseniai išleido savo prekės ženklo „Good American“ sportinių drabužių liniją. Rūbų reklamoje ji filmavosi pati ir atskleidė, kad balandžio mėnesio, kai gimė jos ir T. Thompsono dukrelė True Khloe jau pavyko atsikratyti beveik 15 kg.

„Didžiuojuosi tavimi, mama“, – reklamos iškarpomis pasidalijęs instagrame rašė krepšininkas.

Tristano Thompsono instagramo įrašas / Socialiniai tinklai

Žmonės.lt primena, kad balandžio mėnesį viešąją erdvę apskriejo vaizdo įrašas, kuriame krepšininkas T. Thompsonas intymiai laiką leidžia su keliomis moterimis. Kaip paaiškėjo vėliau, viena jų praleido naktį vyro viešbučio kambaryje. K. Kardashian susilaukė jų pirmagimės True praėjus vos dviems dienoms po šio įrašo paviešinimo. Pasak artimo T. Thompsono šaltinio, krepšininkas buvo neištikimas nuo pat jų santykių pradžios.