Khloe Kardashian nusiminusi, kad Tristanas Thompsonas nesirūpina jų dukrele True

Khloe Kardashian su dukrele True ir Tristanas Thompsonas
Khloe Kardashian su dukrele True ir Tristanas Thompsonas
Šaltinis: Žmonės
2019-03-15 08:00
AA

Skyrybų dramą neseniai išgyvenusi realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė, verslininkė Khloe Kardashian prisipažino, kad šiuo metu bando užgydyti širdies savo žaizdas.

Beveik prieš metus dukrelės True su NBA žvaigžde Tristanu Thompsonu susilaukusią K. Kardashian prieš menėsį pasiekė žinia, kad T. Thompsonas meiliai laiką leido su geriausia jaunėlės sesers Kylie drauge Jordyn Woods. Sužinojusi apie mylimojo ir artimos Kardashianų šeimos draugės Jordyn išdavystę Khloe nedelsiant nutraukė santykius tiek su dukters True tėvu Tristanu, tiek su Jordyn. 
Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.
Kylie Jenner (dešinėjė) švenčia Naujuosius metus/Instagramo nuotr.

Artimas K. Kardashian draugas leidiniui „People“ prisipažino, kad realybės šou žvaigždė šiuo metu „laikosi gerai“, tačiau „į naujus romantiškus santykius greitu metu pulti nenori“. „Jai paprasčiausiai reikia laiko. Jo turi praeiti tam, kad ji ir vėl galėtų pasitikėti žmonėmis. Juk tai atsitiko jau antrą kartą“, – atskleidė jis.

Nors Khloe širdis sužeista – labiausiai ji nerimauja dėl durelės True. Artimas Kardashianų šeimos draugas „Us Weekly“ atskleidė, kad po skyrybų T. Thompsonas nė kiek nesistengia susitikti su dukra.

Žinoma, NBA žaidėjo darbo grafikas nėra pats tinkamiausias, mat jis gyvena ir žaidžia Klyvlende, tačiau K. Kardashian neramu, kad jis gyvena savo gyvenimą, o dukra jam – nė motais. 

„Khloe supranta, kad jis dažnai keliauja ir gyvena Klyvlende, tačiau ji jaučia, kad jis gyvena savo gyvenimą ir su dukra sustiks tik tuomet, kuomet galbūt lankysis Los Andžele. Jis neįdeda jokių pastangų, kad palaikytų su ja ryšį“, – sakė artimas draugas.

Khloe ir Tristanas krizę išgyveno dar 2018-ųjų balandį, kuomet internete žaibišku greičiu pasklido vaizdo įrašas, kuriame garsusis krepšininkas nufilmuotas Niujorko klube, intymiai laiką leidžiantis su keliomis moterimis.

Tuo metu K. Kardashian laukėsi pirmagimės True, kuri gimė praėjus vos kelioms dienoms po skandalo paviešinimo. Nepaisant įtampos, kurią sukėlė T. Thompsono neištikimybės skandalas – Khloe nusprendė nesiskirti su mylimuoju. Anot artimos šeimos draugės, pora ilgą laiką lankėsi pas santykių psichologus.