Khloe Kardashian nutraukė santykius su Tristanu Thompsonu: krepšininkas ir vėl įsivėlė į neištikimybės skandalą

Tristanas Thompsonas, Khloe Kardashian ir Jordyn Woods su Kylie Jenner
Tristanas Thompsonas, Khloe Kardashian ir Jordyn Woods su Kylie Jenner
Šaltinis: Žmonės
2019-02-20 17:05
AA

Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždės Khloe Kardashian ir NBA lygos krepšininko Tristano Thompsono santykiai, panašu, priėjo liepto galą. Užsienio naujienų portalas „TMZ“ praneša, kad K. Kardashian nutraukė santykius su T. Thompsonu.

Pora krizę išgyveno dar 2018-ųjų balandį, kuomet internete žaibišku greičiu pasklido vaizdo įrašas, kuriame garsusis krepšininkas nufilmuotas Niujorko klube, intymiai laiką leidžiantis su keliomis moterimis. 

Tuo metu K. Kardashian laukėsi pirmagimės True, kuri gimė praėjus vos kelioms dienoms po skandalo paviešinimo. Nepaisant įtampos, kurią sukėlė T. Thompsono neištikimybės skandalas – Khloe nusprendė nesiskirti su mylimuoju. Anot artimos šeimos draugės, pora ilgą laiką lankėsi pas santykių psichologus. 

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.

„Jie tūkstančiu procentų savo bėdas bando įveikti porų terapijoje. Ji dirba sunkiai, jis dirba sunkiai, tačiau negali tiesiog imti ir atgauti pasitikėjimo žmogumi, kai po skandalo prabėgo vos keli mėnesiai“, – anksčiau yra pasakojusi artima Kardashianų šeimos draugė Lisa Stanley.

Tačiau antradienio rytą TMZ, išplatino dar vieną T. Thompsono neištikimybės skandalą. Beje, šįkart Tristanas Khloe išdavė ne su nepažįstamomis moterimis, o artima šeimos bičiule, geriausia jauniausiosios Kardashianų šeimos sesers Kylie drauge Jordyn Woods. Kaip skelbia minėtas naujienų portalas, Klyvlende gyvenantis krepšininkas į Los Andželą grįžo specialiai Valentino dienai, tam, kad galėtų pasveikinti mylimąją Khloe ir dukrelę True. Praleidęs dieną su šeima, vakare jis išsiruošė į privatų vakarėlį, kuriame dalyvavo ir Kylie Jenner draugė Jordyn. Anot vakarėlyje dalyvavusių svečių, Tristanas ir Jordyn visą laiką flirtavo ir negalėjo atitraukti vienas nuo kito rankų, o J. Woods buvo pastebėta 7 val. ryto išeinanti iš T. Thompsono apartamentų. 

TMZ praneša, kad Khloe, sužinojusi apie išdavystę, iš karto nutraukė santykius su mylimuoju. Anot artimų šeimos draugų, visa Kardashianų šeima yra pasišlykštėjusi Jordyn elgesiu, mat jie beveik dešimtmetį laikė ją šeimos nare.

Panašu, kad dėl to insidento nutrūks ne tik Khloe ir Tristano santykiai, bet ir Kylie bei Jordyn draugystė.