Khloe Kardashian nutraukė tylą ir prabilo apie neištikimybės skandalą: „Aš didžiuojuosi savo stiprybe“

Khloe Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Khloe Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-26 18:11
AA

Prieš keletą mėnesių socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos portaluose pasklido vaizdo įrašas, kuriame krepšininkas Tristanas Thompsonas užfiksuotas intymiai leidžiantis laiką su keliomis merginomis. Kaip paaiškėjo vėliau, realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Khloe Kardashian tuo metu jau laukėsi jų pirmagimės dukrytės True.

Apie mylimojo išdavystę Khloe iki šiol nėra šnekėjusi. Tačiau pirmadienį tviteryje ji atsakė savo socialinio tinklo sekėjai, kuri viešai sukritikavo K.Kardashian sprendimą po šio skandalo likti kartu su T.Thompsonu.

Gerbėja socialiniame tinkle paliko įrašą: „Aš myliu, dievinu ir sergu už Khloe Kardashian, bet esu labai nusivylusi, kad ji švaisto savo laiką su Tristanu. Ji vis kalbėdavo apie tai, kad moterys turi žinoti savo vertę, tačiau kai atėjo laikas imtis veiksmų ir atsakyti už savo žodžius – ji padarė priešingai. Ji – veidmainė.“

Po dešimties minučių į šį komentarą atsakė ir pati Khole.

„Jūs nesate visiškai teisi. Jūs neįsivaizduojate, kas vyksta mūsų namuose. Mums reikia viską lipdyti iš naujo ir mokytis kartu egzistuoti. Aš didžiuojuosi savo stiprybe. Dėkoju jums už nuomonę. Ir tikiuosi, kad šią nuomonę taikysite visiems, patekusiems į tokią situaciją, kaip mano“, – rašė K.Kardashian.

Gerbėja patikslino, kad ji nesiruošia jos teisti, tiesiog norėjo pasakyti, kad nenorėtų jog koks nors liurbis ir vėl sudaužytų jos širdį.

„Aš myliu jus už tai. Merginos, patikėkite aš viską suprantu. Ir esu jums dėkinga. Tikrai“, – atsakė Khloe.

Nors neištikimybės skandalas prasidėjo dar gegužę, tai pirmas kartas kuomet K. Kardashian tiesiogiai apie tai kalba.

„Žmonės praleidžia ypatingai daug laiko bandydami apkaltinti kitus, skiria per daug energijos ieškodami pasiteisinimų kuo jie nėra. Žmonės, šiomis dienomis yra ypatingai susikoncentravę į kitų gyvenimus ir pamiršta pažvelgti į savo. Jiems patinka dalyti patarimus, bet patys tais patarimais nesivadovauja. Daugumos jų gyvenimai nėra tobuli, kad galėtų aiškinti kitiems, kaip gyventi. Susikoncentruokite ties savo pasauliu. Esu įtikinusi, kad rasite spragų, kurioms reiktų skirti dėmesio. Mes visi jų turime“, – anksčiau yra rašiusi Khloe.