Khloe Kardashian pasidalijo miela dukrytės nuotrauka: „Tai mano saulės spindulys!”

Khloe Kardashian su dukrele True / „Instagram“ nuotr.
Khloe Kardashian su dukrele True / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-09-28 19:32
AA

Balandžio mėnesį dukrelę True Thompson pagimdžiusi realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Khloe Kardashian visa galva pasinėrusi į motinystės rūpesčius ir tikina, kad niekuomet negalėjo numanyti, kad meilė mažylei bus tokia neaprėpiama.

„Instagram“ pasakyroje Khloe pasidalijo mergaitės fotografija su komentaru: „Turiu saulės spindulėlį šią debesuotą dieną – kalbu apie savo mergaitę“.

Anksčiau moteris su gerbėjais šiek tiek paatviravo apie nėštumą.

„Iš tiesų aš pasiilgau nėštumo laikotarpio. Vien dėl to, kad tuomet galėjau pateisinti savo norą atsiroboti nuo žmonių, būti su savimi ir eiti anksčiau miegoti,“ – pasakoja Khloe Kardashian.

Realybės šou žvaigždė prieš keletą savaičių įvardijo, kas taps naujagimės krikštamote.

Vienoje iš realybės šou serijų Khloe ne tik atskleidė, kuriai sesei skirs šias atsakingas pareigas, bet ir paaiškino savo pasirinkimo priežastis.

„Aš labai ilgai galvojau, kol pagaliau nusprendžiau, ką tą turiu daryti. Noriu priimti geriausią sprendimą savo dukrai, tačiau norėjau neįžeisti artimųjų jausmų. Aš stebiu, kokia mama yra Kimberly ir gerbiu jos auklėjimo įgūdžius. Kourtney taip pat yra nuostabi mama, tačiau Kim vaikų auklėjimo įgūdžiai – man artimesni“, – „Keeping up with the Kardashians“ naujausioje serijoje atskleidė K. Kardashian.

Ji taip pat prisipažino, kad yra rami dėl savo dukters – bet kuris didžiulės šeimos narys galėtų sukurti jai puikius namus.

North West ir Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.

„Visą laiką galvojau, kad mano vaikų krikštamotė bus Kourtney, tačiau pastaruoju metu mane ir Kim pradėjo sieti ypatingas ryšys. Ji man daug padėjo per nėštumo laikotarpį, mane nesavanaudiškai palaikė, suteikė ramybės jausmą. Manau, kad ji bus puiki krikštamotė“, – prisipažino Khloe.