Khloe Kardashian po širdies draugo neištikimybės su kūdikiu grįžta į Los Andželą

Khloe Kardashian / Vida Press nuotr.
Khloe Kardashian / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-04 08:23
AA

Khloe Kardashian – jos gerbėjų ir šeimos palengvėjimui – su prieš tris savaites gimusia True grįžta į Los Andželą. Nuo vaiko gimimo, laiką ji leido Klivlende, kartu su dukters tėvu Tristanu Thompsonu.

„Ji ketina grįžti į Los Andželą Motinos dienai ir dabar svarsto, ar ji pasiliks ten visam laikui“, – „Radar Online“ pasakojo šaltinis.

Šaltinis taip pat pridūrė, kad Khloe pagaliau pradeda matyti situaciją tokią, kokia ji yra, ir norėtų atsitraukti: „Ji dabar žino, kad jis ją apgaudinėjo, kai ji ketino gimdyti jų dukterį, ir nėra nieko, ką Tristanas gali padaryti ar pasakyti, kad tai pakeistų“.

Nors moteris kartu su juo leido laiką po gimdymo, atėjo metas priimti sprendimą.

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.

Primename, kad Khloe Kardashian balandžio dvyliktą dieną pagimdė dukrelę – tai įvyko dvi dienos po to, kai į viešumą išlindo informacija, kad Tristanas Thompsonas, jai laukiantis, buvo neištikimas su bent keliomis moterimis. Su viena iš jų – modeliu iš instagramo Lani Blair – balandžio septintą dieną. Paaiškėjus, kad tai ne iš piršto laužta informacija, Khloe teko daug ką permąstyti.

Per visą tą laiką nuo neištikimybės skandalo instagrame Khloe buvo neaktyvi – išskyrus tą kartą, kai sveikino seserį Kourtney su gimtadieniu ir kai parašė apie savo gimusią dukrą True.

Jos sesuo Kim, kalbėdama vienoje TV laidoje, apibūdino situaciją kaip „tikrai sumautą“.