Khloe Kardashian prakalbo apie plastines operacijas: „Galvoju apie tai kasdien, bet bijau“

Khloe Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Khloe Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-24 08:00
AA

Gandai, kad Kardashianų klano atstovės yra pasinaudojusios plastikos chirurgų paslaugomis sklando jau ilgą laiką, tačiau realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždės apie tai nėra linkusios per daug kalbėti.

Visai neseniai naujausia savo nuotrauka pasidalijusi Khloe Kardashian sulaukė gerbėjo klausimo apie jai atliktas procedūras. „Ar jos nosis yra „padaryta“ ar tai tiesiog geras makiažo meistro darbas?“.

Khloe Kardashian gerbėjas netrukus sulaukė pačios žvaigždės atsakymo. „Vieną dieną aš tai (nosies tobulinimo operaciją – red.) pasidarysiu. Galvoju apie tai kasdien, tačiau labai bijau, todėl kol kas apsiribosiu kontūravimu“, – rašė K. Kardashian.

Kiek vėliau kitas Khloe gerbėjas paklausė to paties klausimo ir vėl sulaukė K. Kardashian atsakymo. „Tai tiesiog geras kontūravimas. Galbūt mes kiek ir persistengėme, tačiau mano nosis nėštumo metu labai išsiplėtė. Aš laukiu kol ji vėl taps normali“, – juokėsi Khloe.

Apie plastines operacijas Khloe yra kalbėjusi ir anksčiau. 2016 metais žurnalui „Cosmopolitan“ ji atsakė į apie tai sklandančius gandus.

„Aš manau, kad į plastinę chirurgiją turėtų būti žiūrima taip, kaip į makiažą. Todėl, kad kiekvieną dieną mes praktiškai užsidedame kaukę. Kai dažai savo plaukus – tu pakeiti save iš esmės. Ir aš nematau čia nieko blogo. Manau, kad operacijos, injekcijos, lazerinės procedūros – turėtų būti kiekvieno žmogaus pasirinkimas“, – sakė ji.

Khloe taip pat prisipažino – pirmenybę ji teikia sportui.

„Aš turiu labai daug draugų, kurie vietoj sporto salės mieliau renkasi riebalus šalinti įvairiausiomis procedūromis. Jie nebando eiti sportuoti, ar keisti valgymo įpročių. Vakare jie suvalgo picą – ryte vyksta į riebalų šalinimo procedūras“, – yra kalbėjusi K. Kardashian.