Khloe Kardashian surengė nuostabią šventę šeimos mažyliams: kada jie turės savo realybės šou?

Khloe Kardashian mažylė True švenčia pusės metų sukaktį / „Instagram“ nuotr.
Khloe Kardashian mažylė True švenčia pusės metų sukaktį / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-10-14 19:56
AA

Užsienio žiniasklaida juokauja, kad netrukus Khloe Kardashian, Kim Kardashian ir Kylie Jenner vaikučiai galės kurti atskirą realybės šou. Visai neseniai būsimos žvaigždės nusifotografavo bendrai pusbrolių-pusserių nuotraukai.

Norėdama paminėti savo dukros True pusės metų sukaktį, Khloe Kardashian surengė rožinį keksiukų vakarėlį, kuriame dalyvavo visi Kardashian ir Jenner šeimų vaikai.

Kūdikiai įsiamžino ir pimajai savo nuotraukai drauge.

Ant pievelės pasodinti vaikučiai atrodė itin žaviai. Na, Kardashian šeima žino, kaip rengti vakarėlius. Jiems tai – neatsiejama gyvenimo dalis. Todėl ir minint mažą True sukaktį, neišvengta gražių dekoracijų bei socialinių tinklų, kuriuose visos mamos suskubo dalytis savo vaikų fotografijomis.

Primename, kad Khloe kūdikis gimė prabėgus mažiau nei 48 valandoms po to, kai buvo paviešintas vaizdo įrašas, kuriame Khloe mylimasis Tristanas Thompsonas (27) užfiksuotas besibučiuojantis su šokėja Lani Blair. Ši žinia pasaulį apskriejo balandžio 11 d.

Nepaisant didžiulio skandalo, Tristanas dalyvavo gimdyme. Vėliau pora ne kartą sprendė savo problemas, tačiau taip ir neišsiskyrė. Manoma, kad dėl vyro melo moteris jųdviejų dukrą pavadino True (angl. „Tiesa“). Vaikelis tarsi padėjo tašką visų jų nesutarimų istorijoje.