N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Kiek kilokalorijų sudeginate sekso metu? Skaičiuoklė pagal jūsų svorį ir pozas

Seksuali pora / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Vis ieškote naujų būdų, kaip sudeginti kuo daugiau kilokalorijų?

Sportas ir mankšta tam puikiai tinka, tačiau yra ir dar geresnis ar netgi malonesnis būdas – intymūs žaidimai lovoje. Sukurta skaičiuoklė padės sužinoti, kiek tiksliai kilokalorijų sudeginate užsiimdami seksu, praneša „The Daily Mail“.

Pasirodo, užsiimdami seksualiniais žaidimais maždaug 30 minučių, kilokalorijų sudegintumėte tiek pat, kiek 15 minučių bėgiodami, – 90 kcal.

Skaičiuoklė atskleidžia ir sekso pozas, kurias atliekant sudeginama daugiausia kilokalorijų bei kurie raumenys tuo metu labiausiai dirba. Tarkime, vyrams palankiausia poza yra stovima arba laikant savo partnerę, o moterims – atvirkščia jojikės poza.

Kaip apskaičiuoti?

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įrašyti savo ir partnerio svorį (rodyklė laukelio dešinėje leis pasirinkti svorio vienetus – ST, KG, LB), pasirinkti pozas, kuriomis dažniausiai mylitės, ir pasirinkti trukmę.

Paspaudę raudoną mygtuką „Calculate“, sužinosite, kiek kilokalorijų šiomis pozomis mylėdamiesi sudeginate, kurie raumenys taip mylintis dirba aktyviausiai ir kokiems maisto produktams bei sportiniams užsiėmimams sudegintos kilokalorijos yra lygios.

Maža to, skaičiuoklė taip pat patars, ką daryti ir kokias pozas išbandyti, kad sekso metu sudegintumėte dar daugiau kilokalorijų.

Tarkime, 70 kg sveriantis vyras 10 minučių mylėdamasis misionieriaus poza, 10 minučių šuniuko poza ir 10 minučių mylėdamasis poza „partnerė viršuje“ su 60 kg sveriančia moterimi, iš viso sudegintų 90 kilokalorijų. O būtent tiek suvartosite išgėrę skardinę kokakolos ar suvalgę du obuolius. Sportuodami 90 kilokalorijų sudegintumėte 48 minutes važinėdami dviračiu ar 16 minučių bėgiodami.

Moteris mylėdamasi šiomis pozomis sudegintų 77 kilokalorijas – tiek, kiek sudegintų 34 minutes užsiimdama aerobika.

Taigi, metas kibti į skaičius!

Skaitykite daugiau