Kiekvienam savi žmonės: portalas Žmonės.lt žengia į prenumeratą

Portalo Žmonės.lt autoriai: Algis Kriščiūnas, Erika Žėkaitė-Vaišnienė, Dovilė Filmanavičiūtė / Asmeninio albumo ir Redos Mickevičiūtės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Portalas Žmonės.lt pradeda naują etapą. Apjungęs žurnalų „Žmonės“ ir „Legendos“ turinį, subūręs skaitytojų jau pamiltus autorius, Žmonės.lt augins skaitmeninių prenumeratorių gretas.

„Kiekvienam savi žmonės. 22 metus skaičiuojantis prekės ženklas „Žmonės“ gali pasiūlyti būtent tai, ko reikia skirtingoms skaitytojų grupėms. Atsipalaiduoti su spausdintu leidiniu mėgstantys skaitytojai ir toliau galės skaityti spausdintą žurnalą. Tuo tarpu skaitmeninį turinį vis labiau prisijaukinančiai auditorijai pristatysime atsinaujinusį Žmonės.lt produktą“, – sako Tomas Balžekas, „15min Group“ vadovas.

„15min Group“ žiniasklaidos grupei priklausantis Žmonės.lt kiekvieną mėnesį sutraukia apie 700 tūkst. skaitytojų, besidominčių aktualijomis apie Lietuvos ir pasaulio žmones.

Portalas ir toliau išliks pirmu ir patikimu šaltiniu tiems, kurie ieško karštų naujienų apie pramogų pasaulį.

Portalas Žmonės.lt

Tuo tarpu prenumeratoriams portalas Žmonės.lt pasiūlys ilgesnių ir gilesnių formatų turinį. Portalo prenumeratoriams bus prieinamas visas naujausias žurnalų „Žmonės“ ir „Legendos“ turinys, o taip pat ir šių žurnalų archyvai. Be to, naujausią žurnalų „Žmonės“ ir „Legendų“ turinį Žmonės.lt prenumeratoriai galės skaityti net anksčiau nei popieriniai žurnalai pasirodys prekybos vietose.

Žmonės.lt prenumeratorius pasieks ir skaitytojų jau pamiltų autorių tekstai – portale komentarus rašys kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė, menininkas, fotografas Algis Krikščiūnas ir vaikų ligų gydytoja rezidentė, populiaraus tinklaraščio „Mamytologija“ autorė Erika Žėkaitė-Vaišnienė.

„Mokamas turinys – naujas portalo Žmonės.lt žingsnis. Tai įkvėpimas ieškoti dar įdomesnių, negirdėtų istorijų, savo pasiekimais stebinančių asmenybių. O svarbiausia – nuo šiol prenumeratoriai portale gali patogiai skaityti žurnalų „Žmonės“ ir „Legendos“ turinį bei mūsų naujų autorių Dovilės Filmanavičiūtės, Erikos Žėkaitės-Vaišnienės ir Algio Kriščiūno komentarus. Koks bebūtų gyvenimas – šviesus, niūrus, trankus ar tylus, jis yra apie žmones. Kviečiu drauge su Žmonės.lt atrasti dar daugiau gyvenimo spalvų“, – sako Asta Bliūdžiutė, portalo Žmonės.lt redaktorė.

Žmonės.lt skaitmeniniai prenumeratoriai papildys augančias „15min Group“ prenumeratorių gretas. Daugiau nei 42 tūkst. prenumeratorių vienija spausdintinių žurnalų „Žmonės“, „Legendos“, „Ji“, taip pat skaitmeninių produktų – „15min“ ir „BNS Sprintas“ prenumeratorius.

Apie naujus Žmonės.lt autorius

Dovilė Filmanavičiūtė

„Aš – mama, žmona, dukra, draugė, marketingo vadovė, dainininkė, ilgaliežuvė ir svajoklė, dažnai daugiau visų kitų, nei savęs pačios. Tačiau būtent rašymas man yra ta nedaloma ir tik MANO vertybė, kuri mane veikia terapiškai, padeda nepamesti nei tikslų, nei svajonių, leidžia įkvėpti kitus ir pačią save būti tiesiog geresniu žmogumi.

Dovilė Filmanavičiūtė / Redos Mickevičiūtės nuotr.

Buvau labai pasiilgusi šitų sielos treniruočių – kalbėtis tekstu su tais, kurie manęs klauso. Esu dėkinga Žmonės.lt už galimybę pamiklinti ranką. Tikrai pažadu nemokyti skaitytojų gyventi. Dabar ir be manęs – daug sąmoningumo bei sėkmės mokytojų. Noriu tiesiog pasidalinti tuo, kas man skauda ar kas džiugina. Tuo, kas man atrodo neteisinga, ar kaip tik – labai autentiška. Būsiu laiminga, jei kažkam tie skaitiniai rezonuos.“

Erika Žėkaitė-Vaišnienė

„Esu vaikų ligų ir neonatologijos gydytoja rezidentė, dviejų vaikų mama, „Mamytologija“ tinklaraščio autorė. Gydytoja, kuri mėgsta rašyti ne tik anamnezes, epikrizes ir receptus, bet ir tekstus.

Erika Žėkaitė-Vaišnienė / PhotoBAL nuotr.

Namų stogą kilnojančią dviejų berniukų mamos dalią bandau suderinti su empatijos, intuicijos ir kantrybės reikalaujančiu darbu gydant sergančius naujagimius ir vaikus. Mane domina ne tik vaikų ligos, bet ir vaikų sveikata. Temos, kuriomis rašau, ne visad patogios: kiek kaukolės lūžių kainuoja langų apsaugos? Kas daugiau laiko praleidžia lauke: vaikai, ar kaliniai? Ką su mūsų vaikų smegenimis „padaro“ ekranai? Ir kodėl namų vaistinėlėje visiškai nereikia vandenilio peroksido? Skatinu skaityti, kartu mąstyti ir kvestionuoti aplink mus vykstančius dalykus.“

Algis Kriščiūnas

„Dabar turiu prisistatyti. Kai pažiūriu į pasą, dokumentus ir kitus popierius, tada sakau, kad esu Algis Kriščiūnas, 54 metų vedęs vyras su robotų inžinieriaus diplomu ir muzikanto-fotografo-dailininko-menininko biografija, apkeliavęs pasaulį ir vis dar kelyje, gyvenęs Vilniuje ir Žemaitijos vienkiemyje, pabėgęs nuo žiemos į tolimą Fuerteventūros salą.

Algis Kriščiūnas / Asmeninio albumo nuotr.

Bet kai užmerkiu akis, kai lieku vienas, o virš manęs tiktai naktis ir antklodės tamsa – tada pradingsta diplomai, vardai ir patirtys, tada esu gyvybės gumulėlis, sulipdytas iš žvaigždžių dulkių, meilės, liūdesio ir nerimo. Man net atrodo, kad mes esame verpetai Visatos vandenyne – jie egzistuoja tik kol sukasi, tada gali pajausti jų materialumą, bet kada mūsų laikas baigiasi, tas sūkurys nurimsta, ir nebeatskirsi: rodos, buvo „asmenybė“, o va, jau pradingo, susiliejo su gelme, ir nebėra jokios srovės, neliko materialumo – vanduo ramus. Kol kažkur kitur vėl gims verpetas.

Apie ką jums rašysiu? Apie mintis, kurios pabudina vidurnaktį, kai rodos, esi tik per žingsnį iki suvokimo, kur prasmė. Bet, špyga tau – to žingsnio niekaip negaliu įveikti – prasmė vis dar per žingsnį priekyje. Bet gal ne visada rimtai rašysiu. Kalbėsiu taip, tarsi mes sėdime bičiulių vakarėlyje ir nagrinėjame rimtas temas, į tarpus pasakodami smagias istorijas.“

Susipažinti su Žmonės.lt prenumeratos pasiūlymais galite čia: https://www.zmones.lt/prenumerata

Skaitykite daugiau