„Kika Group“ įkūrėja Janita Janušauskaitė-Plungė: „Neturėjome žalio supratimo kas yra verslas“

Janita Janušauskaitė-Plungė / Eglės Sabaliauskaitės nuotrauka
Janita Janušauskaitė-Plungė / Eglės Sabaliauskaitės nuotrauka
JŪRATĖ RAŽKOVSKYTĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-10-19 13:24
AA

Vienas maloniausių interviu gyvenime – su mažais čempionais ant rankų. Po bendrovės „Kika Group“ įkūrėjos ir savininkės Janitos JANUŠKAUSKAITĖS-PLUNGĖS (51) kabinetą smalsiai dairiausi ne tik aš, bet ir pro praviras duris šmirinėjantys Maltos bišonų bei špicų veislės augintiniai – vieni jau užtarnautą pensinį amžių pasiekę pasaulinių parodų čempionai, kiti – dar tik būsimi čempionai, meiliai ant rankų įsitaisantys pūkų kamuoliukai.

Trumpam į kabinetą užeina ir Janitos vyras Tauras PLUNGĖ (54). Jei prieš kelias dešimtis metų jiems kas būtų pasakęs, kad įsuks tokį didelį verslą dėl šunų, turbūt būtų tik pasijuokę. O dabar jie turi veislyną, gamyklą, ugdo šunų kailių priežiūros ir kirpimo specialistus „Grooming akademijoje“.

Savo kurtais produktais – nuo augintinių maisto iki šampūnų – prekiauja daugiau nei šešiasdešimtyje pasaulio šalių ir žengia net į JAV rinką. Pudelis Kika atvedė tada penkiolikmetę Janitą į kinologijos pasaulį. Dabar jos istorija – sėkmingos karjeros pavyzdys, kaip paaugliška meilė šunims gali virsti viso gyvenimo veikla.