Kikbokso treneris A.Šipaila vedė kiokušin čempionę E.Bidžanovą: vestuvėse – ir S.Maslobojevas

Andriaus Šipailos ir Evelinos Bidžanovos vestuvės / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lapkričio 26-ąją Vilniuje įvyko graži meilės šventė – kikboksininko Sergejaus Maslobojevo treneris Andrius Šipaila vedė Lietuvos karatė kyokushin čempionę Eveliną Bidžanovą.

Andriaus Šipailos ir Evelinos Bidžanovos meilė įsiplieskė netikėtai. Prieš dvejus metus Lietuvos karatė kiokušin čempionė E.Bidžanova ieškojo trenerio, kuris padėtų patobulinti smūgiavimo techniką ir padėtų pasirengti svarbioms varžyboms. Sulaukusi patarimų kreiptis į A.Šipailą, E.Bidžanova taip ir padarė. Ilgai netrukus bendri tikslai sporte peraugo į nuoširdžią draugystę, galiausiai atvedusią prie altoriaus.

Žvarbią lapkričio 26-osios popietę A.Šipaila ir E.Bidžanova sumainė vestuvinius žiedus. Poros santuokos ceremonija įvyko Vilniaus Kristaus Karaliaus ir Šv. Kūdikėlio Jėzaus bažnyčioje.

Andriaus Šipailos ir Evelinos Bidžanovos vestuvės / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Tiesa, dar prieš pat ceremoniją į santuokos vietą atvykusių jaunųjų laukė staigmena, kurią jiems suorganizavo kolegos – prie Kristaus Karaliaus ir Šv. Kūdikėlio Jėzaus bažnyčios jų laukė būrys fotografų. Susirinkusiems fotografams mielai pozavo tiek A.Šipaila su E.Bidžanova, tiek vestuvių svečiai.

Andriaus Šipailos ir Evelinos Bidžanovos vestuvės / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Pasveikinti jaunųjų rinkosi būrys bičiulių, artimųjų ir kolegų, A.Šipailos treniruojamų auklėtinių. Tarp jų – ir „Glory“ čempionas Sergejus Maslobojevas.

Tomas Pakutinskas, Sergejus Maslobojevas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

„Kovotojo gyvenimas – ne tik pergalės, pralaimėjimai, nokautai ir nogdaunai. Tai – sporto salė, komanda ir, žinoma, treneris, kuris viską apjungia ir įprasmina. Kovotojui visada svarbu, kad jo treneris būtų patenkintas, kad šypsotųsi, kad būtų laimingas. Šiandien aš matau Andrių laimingą... Gal kiek sutrikusį, bet laimingą. Man tai yra svarbiausia.

Žinau, kad su Evelina jie keliaus gražiu ir prasmingu gyvenimo keliu. Palinkėti galima daug, greičiausiai Andrius sulauks visų reikalingų palinkėjimų, o aš tik norėčiau palinkėti, kad ir toliau pildytume bendras svajones, kurias kartu kūrėme, dėl kurių visada buvome pasirengę viską aukoti. Linkiu, kad Andrius toliau svajotų kartu su sportininkais, su „spartiečiais“, – portalui Žmonės.lt sakė trenerio pasveikinti atvykęs „Glory“ čempionas Sergejus Maslobojevas.

Andriaus Šipailos ir Evelinos Bidžanovos vestuvės / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Jaunuosius vestuvių proga taip pat sveikino pasaulio jaunimo kikbokso čempionas Edvinas Šalkovskis, Muai tai čempionas Ričardas Kulis, kovotojai Henrikas Vikšraitis, Raimondas Krilavičius.

E.Šalkovskis, kalbėdamas su portalu Žmonės.lt, jauniesiems palinkėjo nuostabios bendro gyvenimo kelionės.

„Ko palinkėčiau mylimam treneriui A.Šipailai ir jo karalienei E.Bidžanovai? Šiandien padavėte vienas kitam ranką ir kartu žengėte pirmąjį žingsnį naujoje nuostabioje kelionėje. Mylėkite, gerbkite bei palaikykite vienas kitą kiekvieną dieną... Ir dar, kas svarbu, nepamirškite, treneri, savo auklėtinių“, – nusišypsojo E.Šalkovkis.

„Manau, ne tik aš, bet ir visa „Sparta Fight Gym“ komanda labai džiaugiasi turėdama tokį trenerį. Noriu pasveikinti vestuvių proga ir palinkėti šeimoje būti tokiu pat teisingu, atsakingu, nuoširdžiu, rūpestingu vyru, koks jis yra treneris“, – Edviną Šalkovskį papildė kovotojas Raimondas Krilavičius.

Fotogalerija:

Andriaus Šipailos ir Evelinos Bidžanovos vestuvės (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau