Kilnus George'o Clooney ir jo žmonos gestas

George'as ir Amal Clooney / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorius George'as Clooney su žmona Amal Clooney kovai su rasizmu skyrė tokią sumą, kokią išleido neseniai gimstant judviejų dvyniams.

George'o Clooney labdaros fondas „The Clooney Foundation for Justice“ paaukojo 1 milijoną dolerių žmogaus teisių organizacijai „Southern Poverty Law Center“ kovai su rasizmu ir ekstremizmu. Tokios pačios sumos prireikė, kai žvaigždės žmona žmogaus teisių advokatė Amal Clooney gimdė dvynukus Alexanderį ir Emmą.

„Mudu su Amal norime dalyvauti kovoje už visuotinę lygybę ir padėti finansiškai. Mes didžiuojamės turėdami galimybę palaikyti organizaciją „Southern Poverty Law Center", kuri deda visas pastangas kovoje su ekstremizmu Jungtinėse Valstijose“, – sakė George'as Clooney.

Ne tik šis aktorius, bet ir daugybė kitų žmonių aukoja pinigus – tokiam žingsniui paakino rugpjūčio 12 d. nutikusi tragedija Virdžinijos Valstijoje, Šarlotsvilio mieste, kai viena moteris žuvo automobiliui įsirėžus į minią per baltųjų nacionalistų eitynių dalyvių ir jų oponentų susirėmimus.

„Tai, kas nutiko Šarlotsvilyje ir tai, kas reguliariai kartojasi visoje šalyje, reikalauja visų mūsų visuotinės atsakomybės kovoje su neapykanta“, – sakė George'as Clooney.

George'as ir Amal Clooney (66 nuotr.)
+60

Skaitykite daugiau