Kim Kardashian laukiasi antrojo vaiko

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Po ilgų bandymų antrą kartą pastoti realybės šou žvaigždei Kim Kardashian (34 m.) pagaliau pasisekė – ji jau yra nėščia. Antrasis Kim Kardashian ir reperio Kanye Westo (37 m.) vaikas gimti turėtų dar šiais metais.

Kad yra nėščia, Kim Kardashian atskleidė sekmadienio vakarą per savo realybės šou „Keeping Up With the Kardashians“ kitos serijos anonsą, praneša „E! News“.

Būsimame epizode, kuris bus paskutinis šį sezoną, bus rodoma, kaip Kim Kardashian eilinį kartą lankysis pas nevaisingumo specialistą, tačiau jo kabinete sužinos džiugią naujieną – kad pagaliau jai pavyko pastoti.

Kim Kardashian su dukra North / „Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.

„Aš ką tik gavau kraujo tyrimo rezultatus ir sužinojau, kad esu nėščia!“ – anonse rodoma, kaip džiugią naujieną jaunesniajai seseriai Khloe Kardashian praneša laiminga realybės šou žvaigždė.

Antrą kartą pastoti Kim Kardashian sekėsi labai sunkiai, ji daug kartų lankėsi pas specialistus, išbandė apvaisinimą mėgintuvėlyje ir net sulaukė siūlymų pagalvoti apie pakaitinę motiną, tačiau galiausiai jai pavyko pačiai pastoti.

2014-ųjų gegužę Italijoje susituokę Kim Kardashian ir reperis Kanye Westas kartu augina dukrą North, kuriai birželį sueis dveji metai. Savo pirmagimę Kim Kardashian pagimdė mėnesiu anksčiau, nei planuota – gimdymas buvo su komplikacijomis ir manoma, kad būtent dėl to jai taip sunkiai sekėsi vėl pastoti.

Kim Kardashian su dukra North / „Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
Skaitykite daugiau