Kim Kardashian per MTV apdovanojimus pateko į savo suknelės šleifo spąstus

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

JAV pramogų pasaulio pažiba, realybės šou persona Kim Kardashian (32) kaip įmanydama stengiasi atrodyti tobulai. Tačiau ne visad tai pasiseka. Sekmadienį Frankfurte įvykusiuose MTV Europos muzikos apdovanojimuose iškilmingu momentu Kim vos nepatyrė gėdos.

Šiai ypatingai šventei Kim pasirinko dizainerės Stephane Rolland suknelę ir Christiano Louboutino aukštakulnius. Iš pažiūros – jokio čia kriminalo. Tačiau kelių nesiekianti juoda suknelė turėjo vieną didelį , šiuo atveju, minusą – žeme bent metrą nusidriekusį šleifą, kuris ir apkartino K.Kardashian pasirodymą MTV scenoje.

Eidama įteikti apdovanojimo už Geriausią dainą – portalas Žmonės.lt jau rašė, kad jį gavo Carly Rae Jepsen už savo hitu tapusią dainą „Call me maybe“ – Kim kulnu primynė šleifą ir kluptelėjo, rašo portalas Thehothits.com.

Nors užsienio interneto portalai skendėjo nuo žinučių, kad Kim scenoje bene nusivertė, išties ji tiesiog šiek tiek kluptelėjo, susvirduliavo praradusi pusiausvyrą, tačiau išdidžiai ėjo toliau. Žinoma, supratusi, kad šis niuansas neliks nepastebėtas ir bus išjuoktas, Kim pajuokavo: „Nustokite, aš juk esu nerangi.“

Nematėte MTV Europos muzikos apdovanojimuose įvykusio Kim Kardashian kluptelėjimo? Siūlome jums JĮ pasižiūrėti:

Skaitykite daugiau