Kim Kardashian reakcija į pasaulį apskriejusias netobulas jos nuotraukas

Kardashianų-Jennerių klano atostogos Meksikoje / Vida Press nuotr.
Kardashianų-Jennerių klano atostogos Meksikoje / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-06 07:59
AA

Viena labiausiai aptarinėjamų pasaulio įžymybių Kim Kardashian 2017-ųjų balandį įsivėlė į tikrą interneto karuselę, kai buvo paviešintos neretušuotos nuotraukos iš jos poilsio Meksikoje.

Tąsyk moters gerbėjai pasiskirstė į dvi dalis. Vieni teigė, kad net ir garsenybes gali kankinti celiulitas ir nieko čia gėdingo, kiti... na, pranešama, kad netobulos nuotraukos socialini tinklų karalienei kainavo 100 tūkstančių „Instagram“ sekėjų.

Naujausio „Keeping Up With The Kardashian“ laidos anonse paviešinta moters reakcija tik išvydus skandalą sukėlusias nuotraukas. Vaizdelyje matoma, kaip Kim su draugėmis ilsisi prie baseino, kai viena jų parodo žymiai moteriai publikuotas nuotraukas.

„O, Dieve... Nesuprantu... Aš tikrai taip neatrodau...“, – supanikavo žvaigždė ir vėliau paskelbė, kad planuoja nuo kiekvienos nuotraukos nuimti žymą, kad jos nepasirodytų moters socialiniuose tinkluose.

Vėliau ji prieš kamerą pasakojo apie tai, kad ir be šio incidento buvo susirūpinusi savo ir šeimos saugumu, o tuomet paparacai ją surado visiškai nepasiruošusią.

„Aš tikrai nebuvau geriausios savo formos – nesportavau 12 savaičių, turėjau dvi operacijas... Dėl nuotraukų ir taip jaučiausi blogai, o vėliau žmonės pradėjo jas koreguoti programomis ir padaryti, kad viskas atrodytų dar blogiau. Tuomet pagalvojau, kad privalau susiimti“, – anskčiau „The View“ atviravo žvaigždė.

Kim Kardashian atostogos Meksikoje. Jų metu padaryta ir toli gražu ne žavingų nuotraukų (18 nuotr.)
+12