Kim Kardashian trečio kūdikio kambariui išleido 448 tūkst. eurų: ką gi ji pirko?

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-16 17:43
AA

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian su sutuoktiniu reperiu Kanye Westu jau netrukus susilauks trečios atžalos. Dukterį jiems pagimdys pakaitinė motina.

Trečio vaikelio gimimui Kim Kardashian ruošiasi su didžiuliu entuziazmu. Ji jau įrengė kūdikio kambarį, kurio prekės jai atsiėjo beveik pusę milijono eurų. Pasak žurnalo „Closer“, Kim Kardashian yra nevaldoma, kai kalba pakrypsta apie daiktus kūdikiui. Tuo įsitikinti visuomenė jau turėjo laiko – vyriausioji Kim Kardashian dukra North West nuo kūdikystės rengiama dizainerių drabužiais.

Dar negimusios dukters drabužėliams Kim Kardashian jau išleido maždaug 100 tūkst. eurų. Tarp naujausių garsenybės pirkinių – „Swarovski“ kristalais nusagstytas supamas arkliukas. Už žėrintį žaislinį arklį Kim Kardashian nepagailėjo 111 590 eurų.

„Swarovski“ supamas arkliukas / Vida Press nuotr.
„Louis Vuitton“ pliušinis meškutis

Dar 139 tūkst. eurų Kim Kardashian sumokėjo už „Louis Vuitton“ pliušinį meškiuką. Jo išskirtinis bruožas – „Louis Vuitton“ monogramomis margintas lietpaltis ir kepurė.

Tokie pirkiniai privertė sunerimti net ekscentriškąjį Kanye Westą, kuris, anot „Closer“, paprašė žmonos liautis išlaidavus.

Juolab, kad tarp Kim Kardashian įsigytų daiktų išties yra visai nebūtinų daiktų. Pavyzdžiui, čiulptuką dukrai ji nupirko iš gryno aukso. Riboto leidimo „Suommo Dodo“ auksinių čiulptukų kainos siekia 78 tūkst. eurų.

„Suommo Dodo“ čiulptukas / www.suommo.com

Tuo tarpu už rankų darbo „Dolce Notte“ aksomu aptrauktą lovelę, lopšį ir nedidelę drabužinę Kim Kardashian atseikėjo apie 33 tūkst. eurų.

„Dolce Notte“ lovelė