Kino apdovanojimų scenoje – netikėtas Ingridos Šimonytės ir Algimanto Mikutėno šokis

Ingrida Šimonytė ir Algimantas Mikutėnas / Pauliaus Peleckio nuotr.
Ingrida Šimonytė ir Algimantas Mikutėnas / Pauliaus Peleckio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-05-30 00:04
AA

Šeštadienio vakarą įvykusius Nacionalinius Lietuvos kino apdovanojimus nuspalvino ne tik įvertinimų gausa kino meno kūrėjams, bet ir... netikėtas premjerės Ingridos Šimonytės ir kino operatoriaus Algimanto Mikutėno šokis scenoje.

Nacionalinių Lietuvos kino apdovanojimų metu už viso gyvenimo nuopelnus apdovanotas kino operatorius Algimantas Mikutėnas. Jam apdovanojimą įteikė premjerė Ingrida Šimonytė.

„Pandemija sugriovė kūrėjų planus, sunkų laiką išgyvena kino teatrai, tačiau žiūrovų ratas padidėjo. Algimantas Mikulėnas yra sakęs, kad jo misija – kurti vizualų grožį ir jam tai pavyko. Bet tai – ne tik vizualus grožis. Dėkoju už tai, kad kamera sugebėjo perteikti ir laisvės kvapą, kurio niekas iš mūsų, tikiu, niekada neišmainys į nieką“, – kalbėjo premjerė Ingrida Šimonytė.

Nacionalinių Lietuvos kino apdovanojimų ceremonija / Pauliaus Peleckio nuotr.

Po premjerės kalbos ant scenos žengus operatoriui Algimantui Mikutėnui, ceremonijos svečių ir už ekranų likusių žiūrovų laukė staigmena – skambant dainai „Oh, Pretty woman“, kurią atliko Vytauto Lukočiaus diriguojamas orkestras „Vilniaus Sinfonietta“, emocijos pagautas A.Mikutėnas ir jo paraginta I.Šimonytė pradėjo šokti. Improvizuotas šokis nepaliko abejingų, Valdovų rūmų kieme buvę apdovanojimų svečiai stojo ant kojų ir negailėjo plojimų.

Apdovanojimų šventėje dalyvavusi A.Mikutėno žmona aktorė Gražina Baikštytė suskubo telefonu įamžinti šios scenarijuje nenumatytos akimirkos.

Netikėta improvizacija neliko nepastebėta ir televizijos žiūrovų – šokio ištrauka jie pradėjo dalintis ir internete.

Žiūrėkite:

Algimantas Mikutėnas ir Gražina Baikštytė / Pauliaus Peleckio nuotr.
Nacionalinių Lietuvos kino apdovanojimų ceremonijos svečiai (75 nuotr.)
+69
Nacionalinių Lietuvos kino apdovanojimų ceremonija (63 nuotr.)
+57