Kino filmai pagal horoskopą

Moteris žiūri filmą / Fotolia nuotr.
Moteris žiūri filmą / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-03-29 19:30
AA

Lietuvoje šiuo metu siaučiant kino virusui, įdomu pasvarstyti, kas kino filmuose labiausiai traukia skirtingų Zodiako ženklų atstovus. Tai padės geriau pažinti savo draugus ir mylimuosius ir parinkti jiems tinkamiausią filmą.

Avino ženklo atstovams patinka dinamiškumas, neretai jie balansuoja ant ribinės situacijos, o norėdami patirti stiprių išgyvenimų, rizikuoja. Mėgsta kino ekrane matyti drąsius ir sąžiningus herojus. Jiems patiks filmas „Praradimas“ („Demolition“, JAV, 2015) ir kino klasika „Aštuonkojis“ („La Piovra“, Italija, 1984).

Jaučiai neabejingi žemiškiems malonumams, todėl pasinerti į prabangų ir aistringą filmo pasaulį jiems reiškia puikiai praleisti laiką.

Gražius ir prabangius daiktus mėgstantis Jautis neatsispirs itin estetiškam italų kino šedevrui „Didis grožis“. Jaučiai neabejingi žemiškiems malonumams, todėl pasinerti į prabangų ir aistringą filmo pasaulį jiems reiškia puikiai praleisti laiką. Iš senesnių filmų tikrai sužavės „Esminis instinktas“ („Basic Instinct“, JAV, 1992).

Svarbiausia gyvenime – protas. Tokius žodžius galėtų ištarti ne vienas Dvynių ženklo atstovas. Jiems patinka intelekto žaidimai, protų kovos ir galimybė atskleisti vieną kitą sąmokslą. Tikrai patiks „Nuostabus protas“ („A Beautiful Mind”, JAV, 2001). Verta pamatyti ir intriguojantį šių metų Kino festivalio filmą „Tarnaitė“ („Hanyo“, Korėja, 2010).

Vėžiams svarbiausia – jausmai, todėl kino filmas šio ženklo atstovams turi sukelti kuo daugiau emocijų, nagrinėti tarpusavio santykius. Būtinai pasižiūrėkite filmą „Šeštasis pojūtis” (“The Sixth Sense“, JAV, 1999). Iš naujesnių filmų Vėžiams turėtų patikti „Meilė ir kiti narkotikai“ („Love and Other Drugs“, JAV, 2011).

TAIP PAT SKAITYKITE: Energiniai vampyrai internete. Kaip saugotis?


Liūtams svarbu būti teisiems, išdidiems ir mėgautis gyvenimu, teikiančiu teigiamas emocijas. Visas jų gyvenimas – šiek tiek teatras, tad turėtų patikti „Septintas veiksmas“ („The Humbling“, JAV, 2014) ir „Aukštuomenės klubas“ („Café Society“, JAV, 2016).

Filosofiniams apmąstymams neabejingos Mergelės visada džiaugiasi sužinojusios ką nors nauja ir naudinga. Šio ženklo atstovus turėtų sudominti „Atgal į gamtą“ („Into the Wild“, JAV, 2007) ir „Babelis“ („Babel“, JAV, Meksika, Prancūzija, 2006).

Svarstyklių ženklo atstovai neretai gyvena savo susikurtame idealiame pasaulyje, Tačiau kadangi yra tolerantiški ir priimantys kitokį požiūrį, juos nustebina ir sužavi galimas kitoks pasaulio modelis. Pasižiūrėkite „Geresniame pasaulyje“ („Hævnen“, Danija, Švedija, 2010).

Visur ir visada Skorpionams reikia išbandyti savo ribas, patirti jausmų dramą. Geras ir stiprus kino filmas tikrai gali padėti išgyventi tokius jausmus. Jums turėtų patikti kino klasika tapęs „Krikštatėvis“ („The Godfather”, JAV, 1972). Arba visai naujas filmas „Amerikietiška pastoralė“ („American Pastoral“, JAV, 2016).

Pozityvūs jausmai, ideali realybė ir šviesus rytojus – tokiam siužetui Šaulys neatsispirs. „Meilės sala“ („Love Island“, Kroatija, Vokietija, Bosnija ir Hercegovina, Šveicarija, 2014) – tai filmas, kuris įtrauks ir nepaliks abejingų.

Ožiaragiams, gana rūstiems ir praktiškiems Zodiako atstovams, patinka ne tik rimti trileriai, bet ir intelektualios komedijos. Gal dar nematėte filmo „Kunigo vaikai“ („Svećenikova djeca“, Kroatija, 2012)? Jums turėtų patikti ir „Dingusi“ („Gone Girl“, JAV, 2014) ir „Stokeriai“ („Stoker“, JAV, 2013).Sudėtingas, painus siužetas, naujoviškas požiūris – štai ko reikia Vandeniams. Filmas „Laukinė“ („Wild“, JAV, 2014) leis pasigilinti į save, kitaip pažvelgti į gyvenimą, praplėsti savo ribas. Jums taip pat turėtų patikti „Feliksas ir Meira“ („Felix and Meira“, Kanada, Prancūzija, 2014).

Idealistės Žuvys mėgsta fantazuoti ir jausti. Joms patinka paslaptingi ir aistringi meilės romanai, slaptos aistros. Pasižiūrėkite „Vanduo drambliams“ („Water for Elephants“, JAV, 2011) arba „Cafe de flore“ (Kanada, 2011).