Jūros šventėje – Klaipėdos mero padėkos vakaras

Jūros šventės akimirka / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Jūros šventės akimirka / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-28 21:26
AA

Šeštadienio pavakarę kvietiniai svečiai susirinko į Klaipėdos piliavietę. Čia vyko miesto mero Vytauto Grubliausko priėmimo vakaras. Vakaro tikslas - padėka už pastangas ruošianti didžiausią metų Klaipėdos renginį. Mero priėmimo vakaras kasmet vyksta vis kitoje vietoje. Dar pernai kviestinė publika rinkosi lenkų burlaivyje „Dar Mlodziežy“.

Į mero padėkos vakarą atvyko ir žinomi pramogų pasaulio ir visuomenės veikėjai: ekonomistas Gitanas Nausėda su žmona Diana, verslininkas Žilvinas Grigaitis, aktorė Eglė Jackaitė, žurnalistė Jolanta Svirnelytė ir daugelis kitų.

Jūros šventė šiemet – kupina staigmenų:

Nauja piknikų erdvė

Jūros šventės mecenatas „ŠVYTURYS GO Nealkoholinis“ šiemet pristato – Jūros šventės pikniko zona, kurioje bus tikrai verta užsibūti! DJ muzika, maisto ir gėrimų degustacijos, ekskursijos į „Švyturio“ alaus daryklą, o kur dar nuo 19.00 val. iki 22.00 val. vyksiantis Trupės „Foolpool“ (Vokietija) spektaklis-pasivaikščiojimas „Mechaninių būtybių ganiava“.

„Kino pavasaris" Jūros šventėje

Ketvirtadienį Dienovidžio skvere telekomunikacijų bendrovė BALTICUM TV pristatys muzikos ir kino vakarą po žvaigždėtu dangumi!

Nuo 21.00 val. skvere koncertuos Karolis Rupkus su grupe, o nuo 22.30 val. prasidės Lietuvos kūrėjų trumpametražių filmų programa bei susitikimai su kūrėjais: filmas „Šviesa“ ir susitikimas su kūrybinės komandos atstovu; filmas „Gyvatė“, pristato rež. Titas Laucius; filmas „Pirtis“, pristato prodiuserė Klementina Remeikaitė.

Nuo 23.30 val. žiūrovams bus pristatytos geriausios šių metų KANŲ LIŪTŲ reklamos.

Šokantys fontanai Klaipėdos piliavietės aikštėje

Klaipėdos piliavietės aikštėje „Komplimentas Lietuvai“, pačioje Klaipėdos širdyje, penktadienio vakarą kas pusvalandį nuo 23 val. iki 01 val. vyks dainuojančių ir šokančių fontanų programa.

Įspūdingas reginys kiekvienais metais į aikštę sutraukia šimtus žmonių, nes reginys sutemus atima žadą. Štai keletas renginių, kurių jūs turite nepraleisti:

Istorinių laivų paradas Danės upėje

Lietuvos jūrų muziejus, kaip ir kasmet, šiemet pristato istorinių laivų paradą Danės upėje „DANGĖS FLOTILĖ“. Šeštadienį nuo 12.00 val. čia vyks teatralizuotas žuvų turgus „Sugaus tave žvejužėliai!”, o nuo 15.00 val. prasidės burlaivių ir jų įgulų pristatymas bei pasveikinimas.

Didysis Jūros šventės koncertas

Tradiciškai Jūros šventę vainikuoja didysis šeštadienio koncertas Kruizinių laivų terminale. Šiemet jį šventės svečias dovanoja „ŠVYTURYS GO Nealkoholinis“ ir žada nepamirštamą šou, kurį vidurnaktį vainikuos fejerverkų lietus. Terminale nuo 20.00 val. pasirodys grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, o nuo 21.30 val. į sceną lips grupė „Royce“. Laukiamiausias vakaro svečias Andrius Mamontovas su grupe scenoje pasirodys 23.00 val.