Klaipėdos mero priėmime jachtklube apsilankę Tarasovai: „Nuo Jūros šventės nebėgame“

Inga ir Vytautas Grubliauskai su Viliumi ir Violeta Tarasovais / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Inga ir Vytautas Grubliauskai su Viliumi ir Violeta Tarasovais / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
2016-07-30 21:10
AA

„Anksčiau, kaip ir dalis klaipėdiečių, per šventę stengdavomės pabėgti iš miesto. Tačiau šiemet stengiamės joje dalyvauti, kiek galime“, – teigė viešumoje pastaruoju metu retokai matomi Violeta ir Vilius Tarasovai. Dainininkai šeštadienio vakarą leido iškilmingame Klaipėdos mero padėkos vakarėlyje.

Dainininkų pora puikiai atitiko vakarėlio temą – „Atostogos Rivjere“. Violeta Tarasovienė šventei pasipuošė dryžuota, jūrinio stiliaus suknele, V.Tarasovas prisiderino prie žmonos kaklo papuošalo marškinėlius.

Vilius ir Violeta Tarasovai / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Anksčiau, kai gyvenau Vilniuje, Jūros šventės scenoje buvau dažna viešnia. Dabar, kai jau tapau klaipėdiete, beveik nebekoncertuojame šioje šventėje. Pastebime, kad vis mažiau klaipėdiečių dainuoja per šią šventę. Tiesa, šiemet buvo Edgaras Lubys, bet jis gi jau Vilniuje gyvena“, – šypsojosi V.Tarasovienė.

Jūros šventėje – Klaipėdos mero padėkos vakaras (61 nuotr.)
+55

Ji pati šiemet jau aplankė Jūros šventės mugę. „Turiu kelis prekybininkus, kuriuos pažįstu ir vien dėl jų einu į mugę. Tiesa, į masinių renginių vengiame – sunku su vaikais minioje“, – kalbėjo dainininkė.

Uždainavo su dukra

Švenčiančius svečius pasveikinęs Vytautas Grubliauskas į sceną lipti pakvietė savo dukrą Elzę. „Prisipažinsiu, kad tai bus pirmas kartas, kai mes dainuosime viešai. Namie mes dažnokai kartu padainuojame. Bet ši daina dar nenuskambėjo nė karto viešai“, – teigė Klaipėdos meras.

Vilius ir Violeta Tarasovai / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Kartu su dukra jie nuo scenos atliko kūrinį, skirtą Jūros šventei.

Klaipėdoje jau seniai susiklostė tradicija merams per šventes rengti iškilmingus padėkos vakarus kviestiniams svečiams: renginius remiančius verslininkus ar prie jų atsiradimo prisidedančius menininkus.

Antrą kadenciją uostamiestį valdantis V.Grubliauskas vakarėlius vis rengia netradicinės vietose: ant daugiaaukščio stogo įrengtoje terasoje, laive. Šiemet vakarėlio svečiai buvo kviečiami kartu leistis į kelionę Smiltynės link. Čia jau svečių laukė meras su žmona Inga neseniai rekonstruotame Jachtų klube.

Priminė atostogas

Tik gegužę duris lankytojams atvėręs jachtklubas iš tiesų priminė atostogas saulėtame kurorte – baltos pavėsinės, šezlongai, vėjuje plezdenančios jachtų burės. Aplinka iš tiesų priminė šios Jūrų šventės šūkį – „Atostogos Rivjere”.

Vilius ir Violeta Tarasovai / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Į vakarėlį atvyko gausybė uostamiesčio verslininkų, menininkų, politikų. Pasveikinti švenčiančios Klaipėdos mero atvyko Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, Neringos meras Darius Jasaitis.

Pasidžiaugti Jūros švente su šeima atvyko „Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos“ generalinis vadovas Audrius Siaurusevičius, žurnalistė Jolanta Svirnelytė, dailininkas marinistas Edvardas Malinauskas, „Baroti“ galerijos šeimininkai Izraildžonas ir Andželika Baroti, rašytoja Jolita Herlyn, spaustuvininkas Saulius Jokužis, prodiuseriai Gintaras ir Mindaugas Bendžiai.

Vilius ir Violeta Tarasovai / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Į vakarėlį atvyko Klaipėdoje veikiančių uosto kompanijų vadovai, didžiųjų įmonių direktoriai, vietos politikai.

Išlydėjo regatos dalyvius

Padėkos vakaro akcentu tapo Lietuvos kreiserinių jachtų buriavimo čempionato dalyvių sutikimas.

Vilius ir Violeta Tarasovai / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Šeštadienį paskelbtas startas 49-ajai Kuršių marių regatai, dar vadinamai svarbiausiomis Lietuvos buriavimo varžybomis. Šiemet dalyvaus rekordinis skaičius laivų net 62.