Klastingą ligą įveikęs Vaidotas Valiukevičius tiki pergale „Eurovizijoje“: davė viešą pažadą

Vaidotas Valiukevičius ir Ąžuolas Misiukevičius / Organizatorių nuotr.
Vaidotas Valiukevičius ir Ąžuolas Misiukevičius / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-17 14:38
AA

Jau vasario 17-ąją paaiškės, kas atstovaus Lietuvai didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje ir neš Lietuvos vėliavą. Tarp stipriausių dalyvių – laimę bandanti grupė „The Roop“ su daina „Simple Joy“.

Apie tai, kaip jaučiasi įveikęs itin klastingą ligą ir kaip sekėsi ruoštis „Eurovizijai“, Vaidotas Valiukevičius papasakojo tinklalaidėje „Tik į priekį“, kurią veda plaukų stilistas, nuomonės formuotojas Ąžuolas Misiukevičius.

Tiki tikrumu ir nuoširdumu

Ir nors tinklalaidė buvo filmuojama dar nežinant, kad Vaidotas pateko į finalą, jis jau tada sakė, kad jaučiasi gerai ir tiki pergale.

„Šiais laikais tiek daug pompastikos, šokio, triukšmo, todėl mes turėjome nuspręsti, kokią žinutę nešime mes – ar bandysime perrėkti visus, ar pabandysime pasiekti publiką per jausmus, tikrumą ir natūralumą.

Vaidotas Valiukevičius / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Jo šiais laikais ypač trūksta, todėl nusprendėme daryti būtent taip ir esame labai laimingi, kad buvome išgirsti“, – laidoje kalbėjo V.Valiukevičius.

Įveikė klastingą ligą

Vis tik jis prisipažino, kad pasiruošimas „Eurovizijai“ nebuvo labai lengvas, mat jis sužinojo sergantis Laimo liga: „Daugelis lietuvių ja serga, bet nesitiria ir nežino.

Aš pasidariau visus tyrimus, gėriau daug antibiotikų. Buvo dienų, kai negalėjau pakilti iš lovos, bet tada supratau, kad svarbiausia, ką gyvenime mes turime, yra sveikata. Niekas kitas niekada nebus taip svarbu.“

Dabar Vaidotas jaučiasi gerai ir yra pasiruošęs užkariauti didžiąją „Eurovizijos“ sceną. Jis sako, kad ne pats laimėjimas yra svarbiausias, mat daug pasiekti gali ir grupės, kurios gerai pasirodo, bet neiškovoja pirmosios vietos. „Yra tokių pavyzdžių, kurie nelaimėjo „Eurovizijos“, neužėmė pirmos vietos, bet karjera – pasaulinė. Grupės, atlikėjai turi turus visame pasaulyje, keliauja, koncertuoja, tad nereikia galvoti, kad jeigu nelaimėsi, tai jau viskas.

Vaidotas Valiukevičius / Organizatorių nuotr.

Šį konkursą laimėti tikrai šaunu, bet jeigu lieki ir penkioliktoje vietoje, tu nesi žuvęs – tave pamatė 180 milijonų žmonių, todėl dirbk su jais ir turėk, ką jiems pasiūlyti.“

Ąžuolui Misiukevičiui pasiteiravus, kokį pažadą jis gali duoti, jeigu vis tik pavyks jo grupei nešti Lietuvos vėliavą, jis nedaugžodžiaudamas atsakė: „Tada būtų papildomas pliusas, bonusas prie tų planų ir vizijos, kurią mes turime.“

Apie nutrūkusius ilgalaikius santykius, konkurenciją Lietuvoje bei V.Valiukevičiaus finansinius iššūkius, dalyvaujant „Eurovizijoje“, kviečiame žiūrėti Youtube kanale „Gyvenimas šiaurėje“.