Klausomiausia jaunimo radijo stotis ieško „Power talentų“

Filmavimo akimirka / Organizatorių nuotr.
Filmavimo akimirka / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-04-19 10:38
AA

Svajoji, kad visa Lietuva pamatytų tavo talentą, tačiau neišdrįsai sudalyvauti TV3 projekto „Lietuvos talentai“ atrankose? „Power Hit Radio“ suteikia tau unikalią galimybę pademonstruoti savo talentą didžiojoje scenoje – tapk „Power talentu“!

Jau šį sekmadienį TV3 eterį drebins tiesioginės „Lietuvos talentų“ transliacijos, o kiekvienos reklamos metu tv3.lt pramogų žurnalistė, laidos „Šok į kelnes“ vedėja Elena Jančiukaitė ir laidos „Power popietė“ vedėjas Edgaras Kožuchovskis ieškos „Power talentų“. Pačiam įdomiausiam, talentingiausiam ir žiūrovų mylimiausiam atiteks 1000 eurų prizas. Už visus dalyvius bus galima balsuoti internete ir taip atiduoti savo simpatijas.

Šį sekmadienį savo talentus Edgarui ir Elenai bei visiems tiesioginės transliacijos per tv3.lt žiūrovams rodys vilnietis Kevinas Jasinskis, kuris klarnetu atliks pačius populiariausius ir visiems tikrai gerai žinomus kūrinius.

Taip pat scenoje pasirodys 12-metis Džiugas Petraška, kuris užsiima magijos triukais. Burtų pasaulis berniuką įtraukė kai jam buvo 7 metai ir iki šiol nepaleidžia. „Kol kas šis triukas įdomus, bet per mažai įspūdingas, kad keliautumei į kitą etapą“, – sakė J. Jankevičius. Džiugas į kitą etapą nepateko, tačiau dalyvaus „Power talentų“ varžybose.

Scenoje pasirodys ir 10-metis, pats jauniausias dalyvis, Kristijan Sajeta. Berniukas bandys visus pavergti savo breiko šokio judesiais.

Gali su liežuviu paliesti nosį? Per minutę suvalgai dešimt mėsainių? Gali padainuoti dainą ar sušokti šokį taip, kad visi netektų žado? Mes ieškome tavęs! Parodyk savo talentą ir laimėk 1000 eurų! Viskas ką reikia padaryti: parašyti žinutę į „Power Hit Radio Lithuania“ facebook‘o puslapį, atsiųsti savo vardą ir pavardę, telefono numerį bei papasakoti, kokį talentą turi.

Mes tau ir tave lydinčiam asmeniui padovanosime du bilietus į tiesioginę transliaciją, o tu mums parodysi savo talentą ir taip galbūt laimėsi 1000 eurų!