Kliba visų „American Idol“ teisėjų kėdės, veteranas Randy Jacksonas traukiasi pirmasis

„American Idol“ teisėjai: „American Idol“ kūrėjai planuoja didžiulius pokyčius: Randy Jacksonas, Mariah Carey, Keithas Urbanas ir Nicki Minaj / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Populiariojo muzikinio šou „American Idol“ kūrėjai planuoja didžiulius pokyčius: žadama atleisti visus keturis teisėjus Mariah Carey, Nicki Minaj, Keithą Urbaną ir šou veteraną Randy Jacksoną, praneša „Us Weekly“.

12-ojo „American Idol“ sezono reitingai buvo kaip niekada žemi, taigi šou kūrėjai nusprendė, kad milžiniškus pinigus kainuojančios teisėjos Mariah Carey ir Nicki Minaj nelabai atidirba už gaunamus milijonus. Divos elgesiu garsėjanti Mariah Carey už vieną sezoną uždirba net 18 mln. JAV dolerių, o Nicki Minaj – 12 mln.

„Visi keturi bus atleisti“, – apie griežtą kūrėjų sprendimą kalbėjo slaptas šaltinis.

„American Idol“ teisėjas Randy Jacksonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Netrukus po to, kai pasklido kalbos apie visų keturių teisėjų atleidimą, pirmasis sureagavo nuo pat pirmojo šou sezono teisėjaujantis Randy Jacksonas. Jis patvirtino, kad 12-asis sezonas jam bus paskutinis – į šou jis nebegrįš. „Kad dingtų visos spekuliacijos, noriu pranešti, jog po 12-os metų teisėjavimo „American Idol“ nusprendžiau palikti šou, į kitą sezoną nebegrįšiu, – televizijos kanalui „E! News“ sakė 56-erių R.Jacksonas. – Labai didžiuojuosi tuo, kad mes visam laikui pakeitėme televiziją ir muzikos industriją. Tai buvo gyvenimą pakeičianti patirtis, bet aš nekantraudamas laukiu, kada galėsiu visą dėmesį skirti savo kompanijai „Dream Merchant 21“ ir kitiems verslo nuotykiams.“

Laidos prodiuseriai šiuo metu kuria naują strategiją, kaip susigrąžinti prarastą auditoriją. Tarp svarstymų – ir bandymas susigrąžinti buvusią teisėją Jennifer Lopez.

Kūrėjai nebežada išlaidauti ir teisėjams mokėti tokias didžiules sumas, kaip Mariah ar Nicki. Šios dvi dainininkės šou kūrėjams tapo geriausiu įrodymu, kad ne visada verta išleisti milžiniškas sumas žvaigždėms, kurios nesugeba jiems uždirbti dar didesnių pinigų. „Daugiau nebebus jokių didelių čekių divoms“, – teigė šaltinis.

Skaitykite daugiau