Klinikoje „MediAnna“ – revoliucinis plaukelių šalinimo lazeris „Lamis XL“

Klinikoje „MediAnna” – revoliucinis plaukelių šalinimo lazeris „Lamis XL“ / klinikos nuotr.
Klinikoje „MediAnna” – revoliucinis plaukelių šalinimo lazeris „Lamis XL“ / klinikos nuotr.
Šaltinis: Reklama
2023-07-07 13:05
AA

Pažangiausias technologijas diegianti Šiaulių estetikos klinika „MediAnna“ netrukus duris atvers ir Vilniuje. Moterų pamėgta grožio oazė išlaiko lyderio poziciją estetinių procedūrų srityje ir savo klientams siūlo aukščiausius standartus atitinkančias naujienas. Viena jų – inovatyvusis plaukelių šalinimo lazeris „Lamis XL“.

Kuo šis lazeris ypatingas?

Šis diodinis lazeris „Lamis XL“ – pirmasis Lietuvoje. Klinikos „MediAnna“ įkūrėja, šalyje žinoma profesionali mikropigmentacijos meistrė Veronika Linkutė pasakoja, kad nuo klinikos įkūrimo pradžios klientams siūlo patikrintas ir efektyvias grožio inovacijas. Visas procedūras čia atlieka tik licencijuoti, medicininį išsilavinę įgiję specialistai.

„Užsienio rinkoje nuolat ieškome naujienų ir kruopščiai jas atrinkę plečiame klinikos paslaugų spektrą. Plaukelių šalinimo lazeriai – ne išimtis, o „Lamis XL“ yra dar vienas įrodymas, kad klinika orientuojasi į pažangiausias technologijas. Dalis estetikos klinikų renkasi vieną konkretų plaukelių šalinimo lazerio tipą – diodinį arba aleksandrito. Esame sąžiningi ir puikiai žinome, kad yra atvejų, kuomet vienam tinkantis galingas aleksandrito lazeris, visiškai nepasiteisina kitam klientui. Kartais skirtingų kūno zonų plaukelių šalinimui yra pasirenkami skirtingi lazerio tipai, šitaip užtikrinant aukščiausią paslaugų kokybę. Klinikoje turime ne tik tokį pirmą šalyje galingą diodo lazerį „Lamis XL“, bet ir naujausius Italijos gamintojo „Deka“ aleksandrito lazerius. Mūsų specialistai kiekvienam asmeniškai patars, kuris lazeris padės pasiekti norimų rezultatų“, – patikina „MediaAnna“ klinikos įkūrėja V.Linkutė.

Visas procedūras čia atlieka tik licencijuoti, medicininį išsilavinę įgiję specialistai.

Itin galingas lazeris „Lamis XL“ atitinka visus saugumo reikalavimus, turi platų lazerio spindulio priėmimo diapazoną, todėl procedūra atliekama greitai. Negana to, procedūros metu oda yra vėsinama, šitaip leidžiant sumažinti nemalonius pojūčius. Šį diodinį lazerį galima naudoti ir esant įdegusiai kūno odai, todėl vasara – puiki proga pradėti ilgalaikį atsisveikinimą su taip erzinančiais kojų, bikini, sėdmenų ar pažastų plaukeliais.

Tik efektyvios procedūros

Klinika „MediAnna“ pirmoji Lietuvoje pristatė nechirurginiam veido odos patempimui skirtą įrenginį „HIFU Ultraformer III“, taip pat riebalų šalinimui, celiulito mažinimui ir odos stangrinimui skirtą aparatą „Onda Cool Waves“.

Lazeriu „MJoule“ atliekamos ir prabangios odos jauninimo procedūros BBL bei MOXI, kurias pamėgo net garsioji Kim Kardashian. Klientai čia atrado ir efektyvius raumenų augimą skatinančius bei laikyseną gerinančius aparatus, liekninančias radijo dažnio procedūras.

Klinikoje esantis kosmetologas atlieka neinvazinę PRX biorevitalizaciją, o gydytojas dermatovenerologas – kapiliarų, pigmentinių dėmių, tatuiruočių ir ilgalaikio makiažo šalinimą. Taip pat ir kultinę plaukų slinkimą stabdančią procedūrą „Dr.Cyj Hair Filler“.

Šiauliuose kelerius metus veikianti estetikos klinika „Medianna“ jau rudenį savo klientus pakvies į „Vilniaus vartuose“ kuriamą grožio kampelį. Išskirtinio dizaino naujojoje klinikoje lauks ne tik minėtos aparatinės procedūros, bet ir ne vienerius metus auksiniu standartu laikomas plaukelių šalinimo lazeris „Candela“.

„Tikiu, kad šalyje pirmieji pristatydami kai kurias populiarias veido ir kūno procedūras, šitaip įkvepiame kitas estetines klinikas sekti mūsų pavyzdžiu“, – priduria V.Linkutė.

Apsilankykite klinikoje „MediAnna“ ir savo grožiui leiskite kilti į naują lygmenį: www.medianna.lt

Klinikoje „MediAnna” – revoliucinis plaukelių šalinimo lazeris „Lamis XL“ (13 nuotr.)
+7