Ko bijo celiulitas? Endosferos terapijos!

Endosferos terapija atliekama specialiu aparatu / Gamintojo nuotr.
Endosferos terapija atliekama specialiu aparatu / Gamintojo nuotr.
Šaltinis: Reklama
2022-05-02 15:47
AA

Tikriausiai žinote, kad celiulitas gali atsirasti dėl paveldimumo, padidėjusios estrogenų gamybos organizme, netinkamos mitybos ar fizinio aktyvumo stokos. Celiulitas – ne liga, tačiau „apelsino žievelės“ odos būklė daugeliui moterų neleidžia jaustis gerai savo kūne ir visiškai pasitikėti savimi.

Celiulitas susiformuoja moterims, turinčioms ploną odą, riebalinio audinio ląstelėse padidėjus leptino gamybai ir sutrikus hormonų, reguliuojančių leptino receptorių aktyvumą, veiklai, nepriklausomai nuo to, koks yra kūno svoris ar formos, todėl netgi lieknos merginos susiduria su celiulitu.

Norint atsikratyti celiulito apraiškų, reikia orientuotis ne tiek į svorio metimą (nors tai irgi svarbu), kiek į audinių kokybės gerinimą. Todėl, be tinkamos mitybos ir saikingo sportinio krūvio, būtina pridėti procedūras, darančias įtaką audiniams, limfodrenažui ir perfuzijai, padedančias audinius aprūpinti deguonimi, gydyti uždegiminius procesus.

2006 metais sukurta „Fenix ​​Group“ kompanija ištobulino naują techniką įvairių formų celiulitui ir limfedemai gydyti naudojant endosferos terapiją – kompresinės mikrovibracijos metodą. Tai – fiziologinis, neskausmingas, patikimas, neinvazinis, sveikatai nekenkiantis ir beveik neturintis kontraindikacijų metodas – lyginantis, tonizuojantis odą, gerinantis mikrocirkuliaciją.

Endosferos terapija atliekama specialiu aparatu / Gamintojo nuotr.

„Jau 10 metų padedu pacientams rasti celiulito problemų sprendimus modeliuodama, gerindama kraujotaką ir limfotaką. Kad pasiektumėte įspūdingą rezultatą, turite pakeisti gyvenimo būdą. Pakeiskite mitybą, 3–4 valandas per savaitę skirkite sportui, daug judėkite dienos metu ir būtinai naudokite endosferos terapiją. Ir ne kartą per metus, o visus metus (12 kartų po 2–3 dienas)“, – pataria Natalija Bayandurova, SPA procedūrų specialistė.

Mikrovibracijos sukuriamos naudojant 55 minkštus silikoninius rutuliukus, pritvirtintus prie cilindro sudėtinga ašių sistema. Šie rutuliukai greitai sukdamiesi aplink savo ašį sukuria ritmingus pulsuojančius judesius. Įvairaus gydomojo poveikio, kaip antai: kraujagyslių, limfos drenažo, stimuliacijos, regeneracijos ir ypač giliųjų raiščių ir raumenų skausmo mažinimo, paslaptis – būtent dažnio, slėgio ir vibracijos variacijos.

Lokalizuotas ir nuolatinis cilindro poveikis odai lemia lipodistrofinių adipocitų mechaninį suardymą: jie persiskirsto ir pakeičia odos kontūrą, dėl to sumažėja „apelsino žievelės“ efektas, kartu vyksta audinių remodeliacija.

Endosferos terapija atliekama specialiu aparatu / Gamintojo nuotr.

„Endosferos terapija tarsi „jaučia“ kūną. Ji tinka visiems, beveik neturi kontraindikacijų ir gali būti pritaikyta kiekvieno kliento poreikiams. Sportininkai naudoja endosferos terapiją, kad sumažintų raumenų įtampą ir greitai pašalintų iš jų pieno rūgštį. Biuro darbuotojai – kaip profilaktinę priemonę, aktyvinančią mikrocirkuliaciją, gerinančią odos ir raumenų trofiką. Besiruošiantiems paplūdimio sezonui endosferos terapija kartu su dieta ir fiziniais pratimais padeda siekti greitesnių ir tvaresnių rezultatų“, – komentuoja specialistė.

GYDYMO KURSO REZULTATAI

  • Pagerėja kapiliarinė limfos ir kraujo apytaka.
  • Išnyksta patinimas, pašalinamas skysčių perteklius. Limfedemos tyrimas parodė, kad endosferos terapija yra metodas, kuris gerokai sumažina poodinio audinio storį.
  • Pagreitėja medžiagų apykaita ir skilimo produktų išsiskyrimas.
  • Sustabdomas skaidulinio audinio susidarymas ir peraugimas, pradedamas ir palaikomas jo nykimo procesas.
  • Skatinama elastino ir kolageno sintezė, o tai padeda išlaikyti odos tonusą.
  • Leidžiama dirbti pagrindinėms raumenų grupėms (stuburo, juosmens, sėdmenų ir t. t.), pastebimas didelis raminamasis poveikis motorinių ir sensorinių nervų sužadinimui. Be to, sukeliama didelė hiperemija pagerina deguonies įsisavinimą, skatina taisyklingą raumenų trofiką. Endosferos terapija veikia raumenis: sukelia jų nuolatinę ir ilgalaikę įtampą, ši skatina jungiamojo audinio skaidulų ilgėjimą, todėl raumenys tampa elastingesni.
  • Iš viršutinio odos sluoksnio pašalinamos perteklinės keratinizuotos ląstelės ir normalizuojamos poros.
  • Sumažėja raumenų hiperkontrakcija. Tai šiandien labai svarbu, nes mes visi esame per daug įsitempę, todėl ši procedūra sėkmingai taikoma kaip atpalaiduojantis ir fizioterapinis metodas.
  • Po intensyvaus endosferos terapijos procedūrų kurso pacientai džiaugiasi pastebimu odos susitraukimu, sumažėjusiomis apimtimis ir mažesniu celiulitu.
  • Šis metodas veiksmingai stiprina kūną, mažina su amžiumi susijusį odos suglebimą ir struktūrinius audinių pokyčius, atsirandančius dėl menopauzės, sėdimo gyvenimo būdo ar menko fizinio aktyvumo, nes tonizuoja atsipalaidavusius raumenis.

Paprastai atliekami standartiniai 6–10 procedūrų kursai su 2–3 dienų pertraukomis. Kas 6 procedūras reikia patikslinti diagnozę ir išanalizuoti atsiradusius pokyčius (juos galima sekti naudojant stebėjimo sistemą).

Pagrindinis kursas vyksta 2 kartus per savaitę 3–6 savaites, jį galima pakartoti pagal poreikį tais pačiais metais. Procedūrai atlikti nereikia specialaus kostiumo, mikrosferoms slysti naudojamas specialus aliejus. Jis nepalieka mėlynių, nesukelia skausmo.

Po procedūros kojose jaučiamas lengvumas, raumenų tonusas, oda tampa stangri ir lygi.

Endosferos terapijos procedūros atliekamos šiuose salonuose