Dalykai, kurių vyrai nepasako moterims

Pora geria kavą / Vida Press nuotr.
Pora geria kavą / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-05-11 09:00
AA

Moterys dažniausiai galvoja, kad tik jos turi paslapčių ir moka jų neišduoti. Visgi ir vyrai yra ne ką mažesni slapukai. Dauguma stipriosios lyties atstovų mieliau nusikąstų liežuvį, nei prisipažintų kai kuriuos dalykus.

Jis irgi nerimauja dėl savo išvaizdos

Daugelis vyrų nerimauja dėl savo išvaizdos, net jei atrodo kaip Davidas Beckhamas. Neretai vyrai nėra patenkinti savo ūgiu, svoriu, raumenų mase. Net jei mums atrodo, kad kai kurie vyrai yra tarsi modeliai, vis tiek jie turi savo silpnųjų vietų.

Daugelis vyrų nerimauja dėl savo išvaizdos, net jei atrodo kaip Davidas Beckhamas.

Deja, jiems tai prisipažinti yra kur kas sunkiau, nei mums, moterims. Todėl kartais priminkite savo išrinktajam, kad jis jums yra pats patraukliausias.

Jo darbovietėje yra patrauklių kolegių

Žinoma, jei jūs paklausite, ar vyro darbovietėje yra patrauklių kolegių, jis vaidins nustebusį ir sakys, kad tikrai ne. Dar pradės aiškinti, kad esate pati gražiausia ir patraukliausia. Tačiau galite būti tikra – tokių tikrai yra, ypač jei vyras šiuo klausimu itin aršiai gina savo nuomonę.

Jis neturi kam išsikalbėti

Vyrų draugystė yra neabejotinai kitokia nei moterų. Vienas didžiausių skirtumų yra tas, kad paprastai vyrai neatvirauja apie savo gyvenimą taip, kaip tai daro moterys. Jie gali diskutuoti apie atostogų planus, TV laidas, sportą, darbo reikalus, pomėgius. Bet dažnai jie gerai nesijaučia su savo bičiuliais kalbėdami apie gyvenimą, mirtį, nerimą, baimes ir kitus dalykus. Ypač jei vaikystėje buvo skiepijamas požiūris „Tikri vyrai neverkia“. Taigi turėkite tai galvoje, kai kitą kartą jūsų vyras stengsis aptarti svarbius klausimus su jumis. Jis neturi daug praktikos, tad būkite jam atlaidesnė.

Vyras ir psichologė / Vida Press nuotr.

Tai, kad jis pavydi

Pavydas yra dažnas meilės palydovas. Kiekvienas vyras daugiau ar mažiau bijo prarasti mylimąją. Įtarimas, kad meilė gali būti išduota, yra be galo skausmingas. Labiau pavydi tie vyrai, kurie jau buvo išduoti savo antrosios pusės. Net jei jūsų mylimasis neprisipažįsta pavydintis, leiskite jam suprasti, kad nerimauti nėra dėl ko. Atviras pokalbis dažnai padeda įvairiose situacijose – leiskite jam suvokti, kad jūs suprantate situaciją.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pavydas ne tik kenkia, bet ir veda į priekį

Vyrai irgi turi baimių

Nors retas kuris vyras išsipasakos savo baimes, jie jų turi: bijo prarasti darbą, susirgti, mirti vieni, išsiskirti ir daugybės kitų dalykų. Jie taip pat nerimauja ir bijo priimti neteisingus sprendimus. Visgi su draugais vyrai dažniausiai apie tai nediskutuoja. Be to, nenori pasirodyti silpni ir ištižę. Tačiau moterys turėtų suprasti, kad vyrai irgi žmonės ir gali bijoti daugelio dalykų. Jūs turėtumėte rasti būdą, kaip pasikalbėti su savo vyru apie jam ramybės neduodančius klausimus.

Tai, kad mėgsta romantiškus filmus

Iš dažno vyro išgirsite, kad „Titanikas“ – nuvalkiota romantinė drama, o „Haičiko: šuns istoriją“ žiūri tik moterys, nes tikri vyrai renkasi rimtus filmus. Visgi atkreipkite dėmesį į tai, ar tokius filmus žiūrėdamas su jumis jis yra susikaupęs, ar norint jums ko nors paklausti, liepia palaukti, nes dabar įdomi vieta. Jei taip, galite būti tikra – jam patinka romantiški filmai, tik jis to jums niekada neprisipažins. Net jei ir bandysite prasitarti, užpils jus argumentais, kodėl taip nėra. Visgi jūs esate įžvalgesnė ir žinote, kaip yra iš tiesų.

Jam reikia komplimentų

Dauguma vyrų mėgsta žarstyti komplimentus moterims. Tačiau jie niekada neprisipažins, kad jų reikia ir jiems. Tad pagirkite savo išrinktąjį, kad jis puikiai atrodo su naujuoju švarku, kad pagamino skanią vakarienę. Tokie pagyrimai ne tik pakels savivertę, bet privers jaustis geresniam, šaunesniam. Jiems irgi to reikia.

Tai, kad jam nepatinka jūsų motina

Tikra klasika! Bet kaip galima prisipažinti tokį dalyką, kuris sugadins nuotaiką ne tik jums, bet ir jam? Todėl dažnas vyras galvoja: „Geriau patylėsiu, iškentėsiu privalomus susitikimus ir viskas bus gerai.“ Be abejo, jūsų mama ir vyras neturi tapti geriausiais bičiuliais, tačiau jei tarp jų vyrauja įtampa, jūs tą pastebėsite ir be jo prisipažinimo.

Jis slapčia tikrina jūsų socialinių tinklų paskyras

Tai garbės neteikiantis dalykas, todėl kai kurie vyrai apie tai tyli, nes žino – jei prisipažins, kils tikra drama. Visgi, jei įtariate, kad jūsų antroji pusė slapta tikrina jūsų socialinių tinklų paskyras, pasikalbėkite. Santykiuose svarbiausia – pasitikėjimas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atskiros lovos: skyrybos ar santykius gelbėjantis žingsnis?