Kodėl princas Harry su žmona Meghan netapo princo Louiso krikštatėviais?

Princo Louiso krikštynos / „Scanpix“/AP nuotr.
Princo Louiso krikštynos / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-10 13:32
AA

Pirmadienį Londone buvo pakrikštytas princo Williamo (36) ir Kembridžo hercogienės Catherine (36) jaunėlis princas Louisas (2 mėn.). Nors Lietuvoje įprasta, kad krikštatėviais tampa tėvų broliai arba seserys, princui Harry (33) su Sasekso hercogiene Meghan (36) ši garbė nebuvo suteikta.

Tokia garbė niekada nebuvo suteikta ir Catherine seseriai Pippai Middleton. Princas Williamas su žmona krikšto tėvus renkasi iš draugų ir tolimesnių giminaičių rato.

Mažasis princas Louisas turi šešis krikšto tėvus. Jais tapo Guy Pelly (princų Williamo ir Harry geriausias draugas), Nicholas van Cutsemas (princo Williamo bičiulis), ledi Laura Meade (princo Williamo artimo draugo žmona), Hannah Carter (Catherine ilgametė draugė) ir Lucy Middleton (Catherine pusseserė).

Princesės Charlotte krikštatėviais tapo Lauren Fellows (princo Williamo pusseserė iš mamos pusės), Adamas Middletonas (Catherine pusbrolis), Thomas van Straubenzee (artimas princo Williamo draugas), Jamesas Meade'as (geras princo Williamo draugas) ir Sophie Carter (ilgametė Catherine bičiulė).

Štai princas George'as turi septynis krikštatėvius. Jais tapo Vestminsterio hercogas Hughas Grosvenoras, Julia Samuel (artima princesės Dianos draugė), Zara Tindall (princo Williamo pusseserė), Williamas van Cutsemas (vienas seniausių princo Williamo draugų), Oliveris Bakeris (princo Williamo ir Catherine bendramokslis), Emilia Jardine-Paterson (artima Catherine draugė) ir Jamie Lowtheris-Pinkertonas (poros asmeninis sekretorius).

Toks princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine sprendimas pamina ilgus metus vyravusią tradiciją krikšto tėvais išsirinkti užsienio aristokratus ir karališkosios šeimos vyresniuosius. Pavyzdžiui, karalienės Elizabeth II krikšto tėvais tapo jos seneliai.

Prieš karališkąsias princo Louiso krikštynas buvo spekuliacijų, kad sutuoktiniai gali grįžti prie tradicijų ir krikštatėviais paskelbti princą Harry su Sasekso hercogiene Meghan. Vis dėlto pora liko ištikima savoms tradicijoms.

Princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine dukters Charlotte krikštynos (46 nuotr.)
+40
Princo Williamo ir hercogienės Catherine sūnaus George'o krikštynos (17 nuotr.)
+11