Kojos trauma nesukliudė Deividui Meškauskui padirbėti už baro

Deividas Meškauskas / PROKOM nuotr.
Deividas Meškauskas / PROKOM nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2016-04-22 16:34
AA

Žinomas šokėjas Deividas Meškauskas – profesionalas ne tik ant parketo. Praėjusią naktį jis surengė energingą pasirodymą projekte „Žvaigždė už baro“. Tuo metu kauniečių publika nė neįtarė, kad barmeno amplua debiutavusį šokėją kamavo kojos skausmai.

„Prieš atvykdamas į Kauną apmaudžiai susižeidžiau koją, veikiausiai patempiau raiščius. Kol kas galiu paeiti, o rytoj jau bus matyt. Kai šitiek publikos susirinko, negali būti nė minties apie pasirodymo atšaukimą“, – matydamas kone sausakimšą kokteilių baro „Basement by BarBar‘a“ šokių aikštelę, bet kokius skausmus mėgino pamiršti D.Meškauskas.

Naujasis vakaro šeimininkas sau neįprastose barmeno pareigose startavo netrukus po vidurnakčio. Kaip dera tikram pradedančiajam, Deividas pirmiausia atidžiai išklausė baro profesionalų patarimų, išmoko keletą receptų ir ėmėsi darbo.

Deividas Meškauskas / PROKOM nuotr.

„Dirbant barmenu apima labai keistas, bet geras jausmas. Atrodo, lyg stovėtum scenoje, nors iš tiesų esi ten pat, kur visa publika, tik stovi už baro, – pirmaisiais įspūdžiais pačiame darbų įkarštyje dalijosi D.Meškauskas. – Atvykdamas nežinojau, ko tikėtis, nes čia man viskas nauja. Maniau, kad tai sunkus darbas, bet dabar įsitikinau, kad jis tuo pačiu ir labai smagus. Tikiuosi, nepamiršiu tų receptų, kuriuos šį vakarą išmokau, kad vėliau galėčiau pavaišinti ir savo draugus.“

Vieną po kito gamindamas kokteilius, šokėjas rado laiko ir bendroms fotografijoms. Vakaro žvaigždę žvilgsniais varsčiusios merginos įsidrąsino paprašyti kelių bendrų asmenukių. Regis, tai padėjo D. Meškauskui bent trumpam pamiršti kojos traumą. Beje, jis nebe pirmas projekto dalyvis, stojęs už baro kamuojamas skausmų. Pernai lapkritį toks pats likimas ištiko „Naktinių personų“ atlikėją Arą Vėberį, kuriam teko dirbti barmenu tik viena ranka, mat antroji buvo sužalota ir sukaustyta įtvaru.

Deividas Meškauskas / PROKOM nuotr.

Renginio organizatoriai skaičiuoja rezultatus ir netrukus ketina paskelbti, ar D.Meškauskui pavyko pranokti jo mylimosios Inetos Stasiulytės rezultatą. Ji už baro pasirodė prieš dvi savaites. Tuo metu praėjusią savaitę čia šeimininkavo DJ Sezzy, publikai demonstravęs savo gabumus atliekant barmenų triukus. Jo pasirodymas užfiksuotas vaizdo klipe.

Nuo praėjusių metų rugsėjo klube „Basement“ kiekvieną ketvirtadienį vykstantis projektas „Žvaigždė už baro“ artėja finišo tiesiosios link. Visų dalyvių rezultatai viešai skelbiami bare specialiai įrengtoje lentoje. Kol kas čia užtikrintai pirmauja žurnalistas Orijus Gasanovas, per vakarą pagaminęs 119 kokteilių, o nuo jo nedaug atsilieka dainininkė Natalija Bunkė. Gegužės mėnesį tikimasi visus projekto lyderius pakviesti finalinėms kovoms.