Kokia odos priežiūros priemonė nuvertinama, bet būtina?

Veido priežiūra
Veido priežiūra
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2020-12-02 08:42
AA

Išpuoselėta veido oda galima džiaugtis nepriklausomai nuo amžiaus. Ir tam neprireiks grožio chirurgų – svarbu pasirinkti tinkančius ir naujausiomis technologijomis kuriamus, kokybiškus kosmetikos produktus. Tačiau ką iš gausaus asortimento pasirinkti, kuomet kiekvieno produkto šūkis skelbia, kad jis – pats geriausias?

Profesionalios prancūziškos kosmetikos „Maria Galland“ kosmetologė Giedrė Katkutė sako, kad moterims tampa vis sudėtingiau atsirinkti tuos veido odos priežiūros produktus, kurie jų odą tinkamai sudrėkintų, pamaitintų, jeigu reikia – stangrintų, suteiktų elastingumo, sumažintų raukšles, pigmentines dėmes, išnaikintų spuogus ir nelygumus.

Pasaulio profesionalios odos priežiūros rinkoje lyderio pozicijas užima dar 1962 metais Paryžiuje gydytojos Marios Galland sukurti prabangūs ir unikalūs gaminiai, kurių dalis įtraukti net į medicinos žinynus. Šiomis dienomis kompanija įsteigusi laboratorijas ir grožio institutus Šveicarijoje ir Vokietijoje, o kai kurie gaminiai ypač tinka po plastinių operacijų, lazerinių procedūrų, odos šveitimų ir injekcijų. 

Profesionali prancūziška kosmetika „Maria Galland“

Veido odos valymas

„Maria Galland“ kosmetologė G.Katkutė pabrėžia, kad svarbiausia – atsakingai nuvalyti veidą vakare, jog neliktų jokių makiažo likučių. Mėgstančioms gausiai dažytis rekomenduoja ploną odą aplink akis ir lūpas valyti dvifaziu, net ir jautriai odai tinkančiu Maria Galland 65A valikliu, lengvai ir greitai pašalinančiu makiažą, o visą veido odą galiausiai nuplauti pamėgtu prausikliu.

Maria Galland 65A valiklis

Jeigu kasdienis makiažas lengvas arba visai nesidažote, puikiai tiks Maria Galland 61 drėkinantis veido pienelis. Valant makiažą svarbu nesirinkti agresyvių, rūgštinių priemonių, kadangi jos gali sukelti paraudimą, niežulį ar net akių ligas.

Maria Galland 61 drėkinantis veido pienelis

Tonikas daro stebuklus 

Labiausiai nuvertinama odos priežiūros priemonė, be kurios nesulauksite gerų veido odos būklės rezultatų – tonikas. Būtent jis užbaigia visą odos valymo procesą, todėl šią priemonę tepkite nuvalius veidą ryte ir vakare.

Tonikas atstato odos pH ir pagerina kremų bei serumų gilesnį įsiskverbimą. Itin populiarius ir visiems odos tipams tinkantis tonikas – Maria Galland 64, kuris puikiai drėkina, gaivina ir ramina sudirgusią odą. 

Serumas – kuo jis ypatingesnis už kremą?

Serumas visuomet naudojamas prieš kremą, kadangi jo sudėtyje yra didesnės koncentracijos ir daug aktyvesnės medžiagos, negu kremuose. Serumai skirti konkrečiai odos problemai spręsti, o  kremas – apsaugoti odą nuo išorinių veiksnių, senėjimo.

Šaltuoju sezono metu ypač tinka Maria Galland 94 maitinantis serumas su omega rūgštimis, apsaugančiomis nuo žalingų aplinkos veiksnių ir šalčio. Jeigu oda nėra probleminė, o amžius nereikalauja intensyvesnės odos priežiūros, serumus galite kuriam laikui ir atidėti. 

Profesionali prancūziška kosmetika „Maria Galland“

Paakių kremai – nuo kokio amžiaus jie būtini?

Paakių kremai tepami ryte ir vakare. Rūpintis paakiais reikėtų pradėti sulaukus dvidešimties, tačiau jaunos merginos ir vyresnės moters paakių priežiūra bus skirtinga. Jaunesniems paakius užtenka tepti lengvu Maria Galland 100 kremu su obuolių kamieninių ląstelių ekstraktu, mažinančiu paburkimą, patamsėjimus ir maišelius po akimis.

Vyresniame amžiuje paakių priemones vertėtų rinktis aktyvesnes, kurių sudedamosios dalys skatina odą atsinaujinti, elastino ir kolageno sintezę. Maria Galland 650 biologiškai aktyvus peptidų kompleksas stimuliuoja kolageno sintezę, apsaugo ir tonizuoja, mažina amžiaus raukšleles ir pajuodusius paakius.

Populiariausios kaukės – nakčiai

Drėkinančios ir skaistumo suteikiančios kaukės tinka visais metų laikais, visoms amžiaus grupėms. Ypač patogu naudoti naktines veido kaukes, kurių nereikia nuplauti. Vakare užsitepus tokią priemonę galite ramiai eiti miegoti, nes visą gerą darbą šios kaukės padaro jums miegant – ryte prabundate švelnia ir spindinčia oda.

Labiausiai tinkančios kaukės nakčiai: drėkinanti ir gaivinanti kaukė Maria Galland 92, skaistumo suteikianti grožio kaukė su vitaminu C Maria Galland 380 bei raminanti ir jautrumą mažinanti kaukė Maria Galland 216.

Skaistumo suteikianti grožio kaukė su vitaminu C Maria Galland 380

Veido priežiūra žiemą  

Šaltis ir kintanti temperatūra neigiamai veikia odos būklę. Oda pradeda šerpetoti, tampa jautresnė, netenka elastingumo, švytėjimo. Žinoma, iš pradžių reikėtų išsiaiškinti priežastis, kodėl odos būklė pablogėjo, tačiau daug laiko praleisdami patalpoje dieną naudokite drėkinančias, o vakare odą maitinančias priemones.

Dažniau būdami lauke odą maitinkite, palepindami ją serumais ir kaukėmis. Intensyvų odos maitinimą ir drėkinimą nakties metu užtikrina kremas Maria Galland 89.

Kremas Maria Galland 89