Kokie džinsai moterims yra populiariausi?

Moteris su džinsais
Moteris su džinsais
Šaltinis: Reklama
2022-03-12 10:39
AA

Džinsai yra bene antras moterų pasirinkimas po sportinių kelnių pagal populiarumą. Jie vėl sugrįžta į mados tendencijų topus, o džinsų moterims modeliai šiek tiek pasikeitė per pastaruosius dvejus metus, kai dažnesniu pasirinkimu buvo tapę sportiniai drabužiai. Dėl to pats laikas apsipirkti ir atsinaujinti džinsų asortimentą savo garderobe. Taigi, kokie džinsai populiariausi, madingiausi ir kaip juos išsirinkti?

Kokius džinsus moterys renkasi dažniausiai?

Madingus džinsus gali rasti bet kuri moteris. Jų yra tinkančių kiekvienam stiliui, biudžetui, kūno tipui ir progai. Pasidairykite čia ir įsitikinsite: https://modivo.lt/c/moterims/drabuziai/dzinsai. Na, gal tik ypatingam pokyliui negalėsite surasti tinkančio modelio.

Jau gerokai ilgiau nei dešimtmetį vyrauja siaurų ir itin aptemptų siluetų džinsų mada. Ir nors palengva šio stiliaus džinsų modelius keičia kiti, jie vis dar išlieka labai populiarūs ir dažnai pasirenkami džinsai moterims. Tokį siaurėjančių aptemptų džinsų populiarumą daugelis mados žinovų sieja su jų patogumu ir tinkamumu prie įvairių kitų drabužių, ypač oversize megztinių ir džemperių.

Nepaisant to, kad aptempti džinsai vis dar tokie populiarūs, dabar galima pastebėti daugiau džinsų laisvomis kiškomis. Tačiau jie gali būti labai įvairūs – pradedant nuo platėjančių modelių ir baigiant laisvais tolygiais siluetais. Visgi pastaruoju metu moterų mylimiausi džinsai yra mom stiliaus.

Kai kurias šiek tiek vyresnio amžiaus moteris jie veikia nostalgiškai ir nukelia į jaunystę, o kitoms tiesiog patinka šio stiliaus džinsų universalumas ir derėjimas prie daugelio drabužių.

Moteris su džinsais

Kitas drąsiai į mados pasaulį sugrįžtantis ir vis dažniau moterų širdis užkariaujantis džinsų siluetas – platėjantys džinsai. Jie gali platėti nuo klubų arba kelių. Visgi šio tipo džinsus dažniau renkasi lieknos ir aukštos moterys, nors yra puikiai atrodančių modelių stambesnio kūno sudėjimo ir žemesnio ūgio moterims.

Kad ir kaip keičiasi džinsų siluetų mados, tačiau vienas dalykas džinsų madoje yra nesikeičiantis – tai plėšyti džinsai moterims. Juos moterys mėgo visais laikais. Plėšytų džinsų moterims yra siaurų, tolygių, platėjančių. Jie puikiai tinka laisvalaikiui, vakarėliams, pramogoms mieste, susitikimams su draugais ir kitoms neformalioms veikloms.

Džinsų siluetų, stilių, modelių, spalvų ir prekinių ženklų įvairovė gali nustebinti, o tokioje gausybėje atrasti sau tinkantį variantą gana sudėtinga.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis naujus džinsus?

Kokie pagrindiniai raktai ieškant geriausių džinsų? Medžiaga, konstrukcija ir derėjimas prie turimo garderobo. Audinys yra pats svarbiausias dalykas renkantis naujus džinsus. Ieškančioms standžių ir struktūruotų modelių, geriausiai tinka 100 procentų medvilniniai džinsai. Mėgstančioms laisvę ir lankstumą, reikėtų dairytis į džinsų modelius su likra arba elastanu. Net nedidelis šių medžiagų kiekis audinyje džinsams suteikia nemažai tamprumo.

Kalbant apie konstrukciją, esminį vaidmenį turėtų vaidinti asmeninis stilius ir pomėgiai. Įsivertinkite, koks džinsų juosmuo Jums labiausiai patinka – aukštas ar žemas. Tuomet pasvarstykite, geriau jaučiatės su platėjančiais, aptemptais ar tolygiais džinsais.

Taip pat pagalvokite apie džinsų spalvos pasirinkimą. Kai apsvarstysite visus šiuos aspektus, lengvai pasirinksite tinkamo kirpimo džinsus. Beliks pagalvoti apie turimą garderobą ir galimus drabužių derinius. Jei norite pasisemti šiek tiek įkvėpimo ir atsinaujinti ne tik džinsus, bet ir kitus drabužius, gerų pasiūlymų surasite, užsukę į https://modivo.lt/c/moterims/drabuziai.