Kokių spalvų drabužiais sutikti 2017-uosius? Patarimai pagal Zodiaką

Mergina laiko raudoną suknelę / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kaip jau žinote, 2017-ieji – tai Ugninio Gaidžio metai. Kaip juos pataria sutikti astrologai?

Tiesa, pagal kinų kalendorių Naujieji prasideda sausio 28 d., tačiau ruoštis galite iš anksto. Gaidys – ryškus paukštis, tačiau rengtis galite ne tik ryškiai raudonai, bet ir išmėginti kitas spalvas – geltoną, auksinę, oranžinę, visas raudonos atspalvius, vyšninę ir pan.

Beje, net ir balta puikiai tinka, rašoma mariecklaire.ru. Blizgučiai ir metalo tviskesys taip pat puikus pasirinkimas, todėl leiskite sau žibėti! Ką dar pataria astrologai?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Avinams pasisekė labiausiai, kadangi pagrindinė jų spalva – raudona. Todėl drąsiai puoškitės raudonos spalvos drabužiais, papuošalais ir aksesuarais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jaučiams patariama pirmenybę teikti mėlynai spalvai. Atrodytų, kad ši spalva šalta ir niekaip neįsipaišo į ugninį koloritą, tačiau juk žvelgdami į liepsną mes matome ir mėlyną atspalvį, ar ne?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dvyniai, kuriuos valdo Merkurijus, Naujuosius metus gali sutikti pasirinkę geltoną spalvą. Ji suteiks energijos ir garantuos sėkmę. Geriausia, jeigu jūsų apdaras bus dar ir blizgus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tai vandens ženklas, dar ir priklausomas nuo Mėnulio. Astrologai pataria Vėžiams Naujuosius metus pasitikti apsirengus baltai – šią spalvą ryškiaspalvis Gaidys taip pat labai gerbia.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Liūtą valdo Saulė, tad jam netrūksta karštakošiškumo ir ugnies. Todėl geltona arba raudona beigi oranžinė – tikrosios šio ženklo favoritės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Labiausiai Mergelėms tiks ruda spalva, tačiau patariama per Naujuosius rinktis rudai raudoną, kad lydėtų sėkmė ir laimė.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Žydra, mėlyna ir visi kiti atspalviai ne tik itin tiks Svarstyklėms, bet ir padės sulaukti sėkmės. Geriausia rinktis blizgius, ryškius apdarus, pavyzdžiui, siuvinėtus žvyneliais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Laimę Skorpionams žada karališkos spalvos – tamsiai raudona, vyšninė, granatų. Duokite laisvę fantazijai!

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Astrologų nuomone, Šauliams idealiai tinka violetinė spalva. Tai spalva, kurią buvo sunkiau išgauti nei kitas, todėl neveltui jai suteiktas karalių spalvos titulas. O kas nenori pasijausti Naujųjų metų išvakarėse it karalienė?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ožiaragiams derėtų rinktis rudą spalvą, tačiau ši žemiška spalva, simbolizuojanti stabilumą, gali neperteikti tos šventinės nuotaikos, kurios tikitės. Todėl akcentuokite įvaizdį arba išskirtiniu apdaro audiniu, arba įspūdingais papuošalais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vandeniams tikrai yra iš ko rinktis – tai ir mėlyna, ir žalia, ir žydra. Tik astrologai sako, kad labiausiai tiks blizgūs arba žvyneliais siuvinėti drabužiai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Žuvys tegu puošiasi šviesiai violetiniais arba sidabriniais atspalviais. Abudu variantai jums garantuos sėkmę 2017-aisiais.

Skaitykite daugiau