Koks jūsų talismanas pagal Zodiako ženklą?

Horoskopo ženklai / Fotolia nuotr.
Horoskopo ženklai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2013-08-25 10:00
AA

Kiekvienas Zodiako ženklas turi atitinkamus savo laiminguosius skaičius, savaitės dienas, augalus, akmenis, gyvūnus, spalvas ir netgi simbolius. Visi šie talismanai padeda prišaukti laimę, įneša gyvenimą harmonijos, džiaugsmo, nepagaili sėkmės paženklintų akimirkų. Be abejo, visada atsiras skeptikų, kurie į tai numos ranka ir nepagailės kritikos, ir smalsuolių, kuriuos ši tema suintrigavo. Taigi kviečiame pastaruosius skaityti toliau...

Avinas (nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.) / Fotolia nuotr.
► AVINO talismanai

 

Savaitės dienos: antradienis ir sekmadienis.

 

Skaičiai: 4, 7, 9, taip pat tie, kurie dalijasi iš 9 ir 11.

 

Akmenys: deimantas it magnetas traukia į Avino gyvenimą turtus ir valdžią, o ametistas padeda atgauti dvasinę pusiausvyrą. Dar sėkmę neša rubinas, kraujo akmuo (heliotropas), akvamarinas, Mėnulio akmuo  ir smaragdas.

 

Gyvūnai: sėkmę prišaukia avinas ir elnias. Aišku, namuose neįmanoma jų auginti, bet puikus talismanas – šių gyvūnų atvaizdai. Iš naminių keturkojų labiausiai tiktų dideli rimti šunys.

 

Augalai: plukės, žibuoklės, rugiagėlės, kvapieji žirneliai.

 

Spalvos: ryškiai raudona, karmino ir oranžinė spalvos pabrėžia Avino veržlumą, energiją ir seksualumą, padeda optimistiškiau žvelgti į gyvenimą. Žydra suminkština šio Zodiako ženklo atstovo būdą. Dar keletas sėkmingų spalvų: alyvų, purpurinė ir visos blizgiosios. O štai violetinė traukia tik nelaimę. Avinai turėtų vengti šios spalvos drabužių ir violetinių interjero detalių patalpose, kuriose praleidža nemažai laiko. Tačiau violetinės spalvos akmenys šiam ženklui ne kenkia, o padeda.

 

Fengšui simbolis: Avinui kaip talismanas puikiai tinka storapilvio besišypsančio vienuolio Chotėjaus figūrėlė su maišeliu ant pečių. Šis simbolis jam neštų finansinę sėkmę, kurios šio Zodiako ženklo atstovas taip trokšta. Taip pat padėtų siekti žinių, gauti naudingos informacijos, kaupti išmintį. Avinas turėtų dažnai glostyti Chotėjaus pilvuką – jam tai patinka.

 

Avinas (nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.) / Fotolia nuotr.

► JAUČIO talismanai

 

Savaitės dienos: pirmadienis ir penktadienis.

 

Skaičiai: 2, 4, 16, taip pat visi skaičiai, kurie dalijasi iš 6.

 

Akmenys: turkis prišaukia laimę meilėje ir padeda rasti bendrą kalbą su mylimu žmogumi. Safyras, agatas, opalas, smaragdas, nefritas ir žaliasis marmuras – puikūs Jaučio talismanai. Šiuos akmenys jam reikia nešioti arba kaip papuošalus, arba laikyti juos namuose.

 

Gyvūnai: sparnuotasis jautis ir sparnuotoji karvė – štai tokių gyvūnų atvaizdus po Jaučio ženklu gimusiajam patariama laikyti namuose. Iš namie auginamų keturkojų labiausiai tinka ilgo plauko katės ir šunys.

 

Augalai: pakalnutės, alyvos.

 

Spalvos: citrinų, geltona, ryškiai žydra, oranžinė, gelsvai žalsva ir visos pavasarinės. Ši spalvų gama suminkština Jaučio charakterį, padeda išvengti problemų bendraujant su žmonėmis.

 

Fengšui simbolis: pagal fengšui Jaučio talismanas – arklys. Jis simbolizuoja greitį ir teisingus sprendimus, ištvermę ir sėkmę imantis įvairių reikalų.

 

Avinas (nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.) / Fotolia nuotr.

► DVYNIŲ talismanai

 

Savaitės dienos: sėkmė šypsosi visomis savaitės dienomis, išskyrus trečiadienį ir sekmadienį.

 

Skaičiai: svarbius susitikimus derėtų numatyti 3, 5, 12 ir 18 kiekvieno mėnesio dieną.

 

Akmenys: chrizoprazas apsaugo nuo pavojų, kurių Dvynių ženklo atstovas nuolat prisišaukia. Dar keletas laimingųjų akmenų: akvamarinas, granatas, kalnų krištolas ir jaspis.

 

Gyvūnai: geriausias Dvynių talismanas – papūgos, ypač jei jos mokėtų kalbėti, taip pat neišskiriamųjų papūgėlių porelė.

 

Augalai: saulutės, aguonos, jazminai, narcizai. Beje, ypatingos gėlės Dvyniams – aguonos. Paveikslėlis su šių gėlių atvaizdu puikiai atspindi po šiuo Zodiako ženklu gimusiojo esmę: jis lyg aguonos apsvaiginą greta esančiųjų mintis ir širdį.

 

Spalvos: oranžinė spalva saugo nuo depresijos, o violetinė sutramdo, pažaboja Dvynių charakterį. Dar keletas sėkmę žadančių spalvų: pilka, šviesiai geltona ir pilkai žydra.

 

Fengšui simbolis: pagal fengšui Dvyniams laimę prišaukiantys ir vėjo muziką sukuriantys varpeliai gali būti iš bambuko, metalo arba krištolo. Jie išvaiko neigiamą energiją, nes pavydinčių žmonių ir priešų Dvyniai visuomet turi daug, ir apdovanoja savo „šeimininką“ iškalba bei kitų tikėjimu jo kalbomis.

 

Avinas (nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.) / Fotolia nuotr.

► VĖŽIO talismanai

 

Savaitės dienos: pirmadienis ir ketvirtadienis.

 

Skaičiai: laimę prišauktų skaičiai, kurie dalijasi iš 2, 4, 5 ir 8.

 

Akmenys: Mėnulio akmuo atspindi paslaptingą Vėžio prigimtį, todėl padeda jam tobulinti nuojautą. Kiti laimingieji akmenys: rubinas, smaragdas.

 

Gyvūnai: naminiu augintiniu, prišaukiančiu sėkmę, taps bet koks gyvūnas, kurį šio ženklo atstovas išsirinks intuityviai. Puikus talismanas – krabo ir vėžio atvaizdai.

 

Augalai: jazminai, sausmedžiai, vandens lelijos ir baltos spalvos gėlės. Šie augalai simbolizuoja Vėžio išmintį ir tyrumą.

 

Spalvos: balta, šviesiai žydra, mėlyna, sidabro, skaisčiai žalia. Ši spalvų gama atspindi pagrindines šio Zodiako ženklo atstovo charakterio savybes: išmintį, gilų mąstymą, patikimumą ir romantišką jo prigimtį. Su tokių spalvų drabužiais Vėžys jaučiasi patogiai ir jaukiai.

 

Fengšui simbolis: pagal fengšui puikus Vėžio talismanas – jūros kriauklė. Ji prišaukia klestėjimą, globoja ir saugo įvairiose kelionėse. Maža to, šis simbolis po šiuo ženklu gimusįjį tarsi apgaubia saugumo ir ramybės skraiste. Aišku, geriausia būtų turėti tikrą kriauklę, bet iš bėdos tinka ir jos atvaizdas.

 

Avinas (nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.) / Fotolia nuotr.

► LIŪTO talismanai

 

Savaitės dienos: sekmadienis.

 

Skaičiai: svarbūs Liūto gyvenimo įvykiai tradiciškai būna susiję su skaičiais 1, 5, 9 ir 11.

 

Akmenys: gintaras – Saulės akmuo, kuris miela dovanoja Liūtui šiltą bendravimą, turtą ir gyvenimo pilnatvės jausmą. Sėkmė nusišypsotų ir turint chrizolitą, topazą, oniksą, deimantą, rubiną, esmeraldą.

 

Gyvūnai: laimę šio Zodiako ženklo atstovui prišauktų naminis gyvūnas, kurį pats išsirinktų. Talismanais laikomos ir liūto bei gulbės figūrėlės.

 

Augalai: bijūnai, serenčiai, kardeliai, chrizantemos.

 

Spalvos: purpurinė, aukso, oranžinė, alyvų ir juoda. Tai – ugnies spalvos, kurios puikiai matomos esant įvairioms ugnies apraiškoms – nuo liepsnos įsižiebimo iki anglių. Be to, išvardytos spalvos pabrėžia Liūto karališkumą, eleganciją, išdidžią laikyseną.

 

Fengšui simbolis: pagal fengšui Liūto talismanas – apelsinas. Šis vaisius – Saulės ir aukso simbolis. O juk būtent Saulė – šio Zodiako ženklo globėja. Auksas yra Liūto metalas, todėl būtų puiku, jei šio ženklo atstovas namuose turėtų būtent šio tauriojo metalo apelsiną. Be to, Liūtui rekomenduojama dažniau vartoti šių oranžinių vaisių. Netgi indas su apelsinais jo namuose priviliotų laimę, turtus ir suteiktų papildomos teigiamos energijos.

 

Avinas (nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.) / Fotolia nuotr.

► MERGELĖS talismanai

 

Savaitės dienos: trečiadienis.

 

Skaičiai: 3 ir 5, taip pat visi tie, kurie dalijasi iš 5, 6, 12, ir kartotiniai 12, 20, 27.

 

Akmenys: nefritas apsaugo Mergelę nuo pavojų, padeda rasti bendrą kalbą su ją supančiais žmonėmis ir nepagaili supratingumo. Kiti sėkmę priviliojantys akmenys: serdolikas, geltonasis safyras, agatas, jaspis, topazas, malachitas, marmuras ir chrizoprazas.

 

Gyvūnai: sėkmę neša šuo. Jis išmokytų Mergelę atsipalaiduoti, padėtų užmegzti naujų pažinčių ir nepagailėtų šilumos, kurios po šiuo ženklu gimusiajam taip dažnai stinga.

 

Augalai: astrai, šalpusniai, raudonos laukinės ir namuose auginamos aguonos.

 

Spalvos: balta, žydra, violetinė ir žalia. Ši spalvų gama, jei dominuoja drabužiuose ir namų interjere, nudažo Mergelės gyvenimą ryškesnėmis spalvomis, o patį šio Zodiako ženklo atstovą daro nepriklausomą nuo aplinkybių, išmintingesnį, labiau reaguojantį į likimo ženklus ir, svarbiausia, optimistiškesnį.

 

Fengšui simbolis: fengšui filosofijoje Mergelės talismanas – beždžionė. Ji po šiuo Zodiako ženklu gimusiajam nepagaili gudrumo (kartais jam labai trūksta šios charakterio savybės) ir apsaugo nuo nelaimių, kurias Mergelė „suvirškina“ itin skausmingai. Be to, jei šio ženklo atstovas ant darbo stalo pasidėtų beždžionės figūrėlę, prieš jį nebūtų rezgamos jokios intrigos, o priimami darbo sprendimai pasižymėtų originalumu.

 

Avinas (nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.) / Fotolia nuotr.

► SVARSTYKLIŲ talismanai

 

Savaitės dienos: penktadienis ir šeštadienis.

 

Skaičiai: 2 ir 6, taip pat tie, kurie dalijasi iš 6, 7, 8, 9 ir 15.

 

Akmenys: safyras apsaugo Svarstykles nuo pavydo, klastos (išdavysčių) ir nuo beprasmių įtarinėjimų, sustiprina atmintį. Kiti laimingieji akmenys: koralas, berilis, Mėnulio akmuo, žaliasis jaspis ir chrizolitas.

 

Gyvūnai: namuose kaip talismaną patariama išsirinkti tokį gyvūną, kuris labiausiai atitinka šio Zodiako ženklo atstovo estetinius reikalavimus. Tai gali būti ir sfinksų katė, ir kinų kuoduotasis šuo, ir net paprasta margaspalvė  jūrų kiaulytė. Svarbiausia, kad Svarstyklėms būtų malonu žiūrėti į savo augintinį, imti jį į rankas.

 

Augalai: serenčiai, rožės ir žibuoklės.

 

Spalvos: tamsiai žydra, žalia, jūros bangų ir visi pasteliniai tonai. Pastarųjų spalvų drabužiai ir namuose esanti tekstilė kiek prislopina šio Zodiako ženklo atstovo jautrumą, o jūros bangų spalvos apdarai suteikia pasitikėjimo savo jėgomis.

 

Fengšui simbolis: pagal fengšui Svarstyklių talismanas – įstatymo apskritimas. Jis atspindi tokią šio ženklo atstovo charakterio ypatybę kaip teisingumas. Ir dar – šis paskritimas apsaugo jį nuo priešų, bereikalingos savigraužos. Svarstyklėms patariama visur nešiotis su savimi šį talismaną.

 

Avinas (nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.) / Fotolia nuotr.

► SKORPIONO talismanai

 

Savaitės dienos: antradienis.

 

Skaičiai: 4, 5, 8, 9, 10, 11, 21, 100, 666.

 

Akmenys: geltonasis topazas padeda Skorpionui įžvelgti ir suprasti likimo siunčiamas pamokas, taip pat padidina jo įtaką kitiems žmonėms ir apsaugo nuo kitų žmonių kišimosi į jo gyvenimą.

 

Gyvūnai: tinkamiausi egzotiniai ir paslaptingi gyvūnai, tarkime, voras, skorpionas, gyvatė. Kadangi šio Zodiako ženklo atstovui patinka priblokšti, panašūs augintiniai – puikus Skorpiono  talismanas.

 

Augalai: gvazdikai, bijūnai, chrizantemos.

 

Spalvos: geltona, tamsiai raudona, aviečių, šviežio kraujo. Su tokių spalvų drabužiais po šiuo ženklu gimusysis visada jaučiasi patogiai. Tačiau derėtų priminti, kad šviežio kraujo spalva – ne kasdienė, mat ji sukelia agresiją, kurios Sorpionui ir taip nestinga.

 

Fengšui simbolis: Skorpiono talismanas fengšui filosofijoje – tai penki šikšnosparniai. Šis talismanas byloja apie penkis privalumus ir atspindi mistinę šio Zodiako ženklo atstovo pusę. Jei Skorpionas papuoštų savo darbo priemonę penkiais šikšnosparniais ar pakabintų jų atvaizdus darbo kabinete, taip pat patalpoje, kurioje praleidžia daug laiko, turtas, sveikata, ilgas gyvenimas, meilė ir natūrali mirtis (nenustebkite, tai irgi privalumas) padėtų Skorpionui nugyventi laimingą gyvenimą ir netapti  ligos ar kokio nusikaltimo auka.

 

Avinas (nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.) / Fotolia nuotr.

► ŠAULIO talismanai

 

Savaitės dienos: ketvirtadienis.

 

Skaičiai: 3 ir visi tie, kurie dalijasi iš 3, 4, 9.

 

Akmenys: ametistas suvaldo impulsyvų Šaulio būdą, sulaiko nuo skubotų sprendimų. Be to, jis padeda išsaugoti grožį ir jaunystę. Kiti laimę traukiantys akmenys: topazas, chrizolitas, turkis, opalas, smaragdas, karbunkulas ir safyras.

 

Gyvūnai: sėkmę prišaukia didelis geras šuo, pavyzdžiui, Labradoro retriverių veislės. Beje, šio ženklo atstovas, rinkdamasis augintinį, turėtų atminti, kad keturkojis turi būti ne tik būsto puošmena, bet ir jo draugas, bendrakelionis, žaidimų bičiulis.

 

Augalai: gvazdikai, narcizai, rugiagėlės.

 

Spalvos: žydra, violetinė, mėlyna, raudona. Jei Šaulys nori, kad jį nuolat lydėtų puiki nuotaika, turėtų rinktis išvardytų spalvų drabužius ir ryškius aksesuarus.

 

Fengšui simbolis: pagal fengšui Šaulio talismanas – lotosas. Tinka tiek padarytas iš akmens, tiek ir jo atvaizdas. Kadangi lotosas apsaugo šeimininką už namų ribos, po šiuo ženklu gimusiajam jis labai praverstų: Šaulys mėgsta keliauti ir dažnai įsipainioti į rizikingas situacijas. Šis augalas taip pat neša laimę.

 

Avinas (nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.) / Fotolia nuotr.

► OŽIARAGIO talismanai

 

Savaitės dienos: antradienis ir šeštadienis.

 

Skaičiai: 3, 5, 7, 8, taip pat tie, kurie dalijasi iš 8 ir 14.

 

Akmenys: opalas Ožiaragiui ypač padeda lipant karjeros laiptais, ramina nervus, daro itin teigiamą įtaką miegui. Kiti laimę prišaukiantys akmenys: rubinas, oniksas, granatas.

 

Gyvūnai: kaip talismanas gali būti bet koks naminis gyvūnėlis, tačiau Ožiaragiui būtina paisyti vienos sąlygos – augintinis privalo būti retos veislės. Kodėl? Šio ženklo atstovas, rodydamas jį aplinkiniams, trokšta jausti širdį užplūstantį pasididžiavimą, šiek tiek pasipuikuoti.

 

Augalai: baltieji gvazdikai, aguonos.

 

Spalvos: tamsiai žalia, pelenų, juoda, mėlyna, blyškiai geltona, tamsiai šokoladinė ir visi tamsūs tonai. Nepaisant tokios niūrios spalvų gamos, Ožiaragis, vilkėdamas išvardytų spalvų drabužius, jaučiasi labai gerai. Jo įvaizdis neretai išduoda apie rimtą socialinę padėtį visuomenėje.

 

Fengšui simbolis: pagal fengšui Ožiaragio talismanas – pelėda, kuri simbolizuoja išmintį, gerą vardą. Pelėda šio ženklo atstovui padeda neskubėti priimti svarbių, galinčių pakenkti jo reputacijai  sprendimų, taip pat sustiprina, pagerina jo padėtį visuomenėje.

 

Avinas (nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.) / Fotolia nuotr.

► VANDENIO talismanai

 

Savaitės dienos: trečiadienis ir šeštadienis.

 

Skaičiai: 2 ir 4, taip pat tie skaičiai, kurie dalijasi iš 4, 8, 9, 11 ir 13.

 

Akmenys: šviesusis safyras saugo Vandenį nuo piktos akies, prišaukia į jo gyvenimą meilę, padeda išsivaduoti iš kito žmogaus priklausomybės gniaužtų. Kiti laimingieji akmenys: granatas, cirkonis, opalas, ametistas, lazuritas ir turkis.

 

Gyvūnai: Vandenio talismanu gali būti bet koks gyvūnas, kuris gyvena ne tik sausumoje, bet ir vandenyje. Svarbiausia, kad jam būtų malonu imti į jį rankas

 

Augalai: žibuoklės ir narcizai.

 

Spalvos: pilka, alyvų, melsvai žalia ir violetinė. Šis spalvų gama paverčia Vandenį itin patraukliu priešingos lyties atstovams ir nepagaili jam paslapties. Vis dėlto po šiuo ženklu gimusysis turėtų atminti, kad prie pilkos būtini efektingi aksesuarai ir šios spalvos apdarų nereikėtų vilkėti kiekvieną dieną, nes tai neigiamai veiktų jo nuotaiką.

 

Fengšui simbolis: Vandenio talismanas pagal fengšui – drugeliai. Šios lengvos ir ryškios būtybės atspindi vidinį šio Zodiako ženklo atstovo pasaulį. Drugeliai jam neša laimę ir džiaugsmą, dovanoja harmonijos pojūtį. Tačiau Vandenis turėtų atminti, kad jo talismanas jokiu būdu negali būti nugaišęs ar prismeigtas negyvas prie popieriaus lapo – toks drugelis skleidžia itin negatyvią energiją. Tad geriausia arba nusipiešti jį, arba įsigyti stiklinę drugelio figūrėlę.

 

Avinas (nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.) / Fotolia nuotr.

► ŽUVŲ talismanai

 

Savaitės dienos: ketvirtadienis ir penktadienis.

 

Skaičiai: 3, 6, 7, 9, 12, taip pat tie, kurie dalijasi iš 7 ir 11.

 

Akmenys: perlas apsaugo Žuvis nuo nelaimingos meilės, ašarų ir depresijos. Kiti laimingieji akmenys: ametistas, safyras ir granatas.

 

Gyvūnai: po šiuo Zodiako ženklu gimusiojo talismanas – ryškios žuvelės. Taip pat tiktų papūgėlės, kurios Žuvims kelia ir praskaidrina nuotaiką, ir kanarėlės.

 

Augalai: našlaitės, narcizai, jazminai ir žibuoklės.

 

Spalvos: rožinė, violetinė, žydra, alyvų, jūros bangų, plieno. Visgi nederėtų pamiršti, kad vieno ar kito atspalvio pasirinkimas priklauso nuo Žuvų savijautos, vidinio nusiteikimo. Jei šio ženklo atstovas ruošiasi eiti į verslo susitikimą, kurio metu vyks intensyvios derybos ir reikės apginti savo nuomonę, teises, jis turėtų rinktis plieno spalvos drabužius – ji suteiks tvirtumo.

 

Fengšui simbolis: fengšui filosofijoje Žuvų talismanas – dvi žuvelės. Jos neša laimę, tirpdo šaltų emocijų ledus. Puiki vieta žuvelių atvaizdui – meilės sektorius. Dar vienas šio ženklo talismanas – auksinė žuvelė. Geriausia įsigyti gyvą žuvelę arba jos atvaizdą „prilipdyti“ prie piniginės.