Kol Miranda Kerr kopinėja medų, jos buvęs vyras Orlando Bloomas neranda sau vietos

Miranda Kerr ir Evanas Speigelis / Vida Press nuotr.
Miranda Kerr ir Evanas Speigelis / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-06-12 10:28
AA

Romantiškoji Fidžio sala – štai kur medaus mėnesį leidžia australų modelis Miranda Kerr (34) su vyru, „Snapchat“ programos įkūrėju Evanu Spiegeliu (26). Pora susituokė gegužės 27 d.

Ceremonija buvo surengta tik nedideliame artimiausių žmonių rate Los Andžele. Po to pora iškeliavo į Fidžio salą, kurortą „Lacala Island Resort“ – jis priklauso kompanijos „Red Bull“ vienam iš įkūrėjų austrų verslininkui Dietrichui Mateschitz.

Miranda Kerr ir Evanas Spiegelis medaus mėnesį leidžia Fidžio saloje (6 nuotr.)

Apartamentai nakčiai kurorte „Lacala Island Resort“ kainuoja nuo 800 iki 60 tūkstančių JAV dolerių, tačiau savininko alinkos žmonės teigia, kad Miranda Kerr su Evanu Spiegeliu apsistojo paties Dietricho Mateschitzo rezidencijoje.

Kol jaunavedžiai kopinėja medų, Mirados Kerr šešerių metų sūnumi Flynnu rūpinasi jo tėvas aktorius Orlando Bloomas. Neįvardintas šaltinis prasitarė, kad aktorius neranda sau vietos: nepaisant to, kad jis pasveikino savo buvusią žmoną vėl ištekėjus, iki šiol jos pavydi kitam vyrui. Po to, kai Orlanod Bloomas išsiskyrė su dainininke Katy Perry, jo viltys atgaivinti santykius su Miranda Kerr buvo itin sustiprėjusios.

Orlando Bloomas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.