Kolegę užsipuolęs operos solistas Kasparas: „Aš pats nežinau, ar sau atleisčiau“

Pykčiu pratrūkęs Kasparas atsiprašė dovanodamas baltų rožių puokštę / TV3
Pykčiu pratrūkęs Kasparas atsiprašė dovanodamas baltų rožių puokštę / TV3
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-14 15:30
AA

Praėjusią savaitę muzikiniame realybės šou „Aš – superhitas“ įsiplieskęs konfliktas tarp operos solisto Kasparo ir kitų dalyvių skaistuole pakrikštytos Dovilės sulaukė didelio internautų dėmesio. Vieni jų Kasparą teisė, kiti – gynė. Ginčą, kurio metu skambėjo necenzūriniai žodžiai ir liejosi merginos ašaros, sukėlęs Kasparas nusprendė atsiprašyti, įteikdamas rožių puokštę.

Ne kartą dėl įvairių priežasčių savo konkurentę Dovilę kritikavęs Kasparas, šį kartą sukėlė itin rimtą konfliktą ir aršiai užsipuolė merginą. Jau kurį laiką žongliruoti mokiusis mergina nusprendė tą daryti su peiliu, o šalia buvo ir Kasparas. Operos solistas nesuvaldė emocijų, keiksmų ir užsipuolė Dovilę.

„Jis mane užsipuolė. Bjauriais necenzūriniais žodžiais, kurių net nenoriu kartoti. Kasparas jau seniai ant manęs griežė dantį ir vėl išsikrovė. Jis rėkė valandą ar dvi. Ar jūs žinote, kas yra psichologinis smurtas?“ po konflikto emocijų netramdė užsipulta ir išsigandusi Dovilė.

Nors kitą rytą Kasparas nesiruošė atsiprašyti merginos ir toliau laikėsi savo griežtos nuomonės, išvykęs iš realybės šou gyvenamųjų patalpų, jis grįžo nešinas baltų rožių puokšte.

„Tai, kas ten buvo, tai buvau ne aš. Aš neturiu sau pasiteisinimų. Susikaupė viskas ir aš išsirinkau lengviausią taikinį. Man gėda. Bijau kalbėtis su tėvais, mano karjera tikrai dėl to gali nukentėti ir tai bus suprantama...

Tai, ką aš dariau, tai yra psichologinis smurtas. Aš pats savęs išsigandau. Suprasčiau, jei gaučiau griežčiausią bausmę. Tikiuosi, man Dovilė atleis. Aš pats nežinau, ar sau atleisčiau…“ po konflikto kalbėjo Kasparas.