Kolekcija mergaitėms „Svajotojos“: renkantis suknelę norus diktuoja ne mamos

„Minimi“ kolekcija mergaitėms / Karolinos Funkienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dizainerė Nijolė Čeponienė penkerius metus kuria drabužius mergaitėms. Prekės ženklo „Minimi“ įkūrėja stengiasi išpildyti mažųjų klienčių norus ir svajones. Būtent mergaičių norai ir padiktavo naujausiai kolekcijai pavadinimą – „Svajotojos“. Kūrėja pristato suknelių ir laisvalaikio aprangos kolekciją, skirtą artėjančios vasaros atostogoms ir gražiausioms šeimos šventėms.

Kolekciją „Svajotojos“ sudaro dvi skirtingos pastelinių spalvų drabužių linijos. Viena iš jų skirta kasdienai, atostogoms, gimtadieniams, kita – krikštynoms, Pirmajai komunijai ar kitai iškilmingai šventei. Kolekcija skirta mergaitėms nuo 6 mėnesių iki pat paauglystės.

N. Čeponienė pastebi, kad renkantis suknelę dažniausiai norus diktuoja mergaitės. Mamos tampa tik patarėjos, šiek tiek pakoreguojančios dukrų norus. „Mergaitės dažnai prisižiūri žėrinčių princesių suknelių ir nori panašiai atrodyti. Todėl surasti aukso viduriuką tarp blizgaus, saldaus ir subtiliai puošnaus tampa nemenku iššūkiu. Šios kolekcijos suknelės pasiūtos naudojant lengvai krentančius audinius, siuvinėtos išskirtinėmis aplikacijomis, karoliukais, bei rankų darbo papuošimais“, – pasakoja kūrėja.

„Minimi“ kolekcija mergaitėms „Svajotojos“ (34 nuotr.)
+28

„Minimi“ kuria drabužius ne tik mergaitėms, bet ir jų mamoms. N. Čeponienė pastebi, kad vis dar labai populiaru mamai ir dukrai pasipuošti vienodomis suknelėmis.

„Pastebime, kad vis dažniau ir tėčiai užsuka į mūsų parduotuvę, renka sukneles savo dukroms. Labai gera matyti, kaip jie rūpestingai padeda pasipuošti savo mažosioms princesėms“, – šypsosi dizainerė.

Skaitykite daugiau