Kolekcija, sukurta pasiilgusioms nerūpestingos vasaros

Nauja kolekcija / Dear Freedom nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Pavasaris jau beldžiasi į duris. Belaukdamos šiltų orų, nerūpestingų ilgų vakarų, mintimis galime nukeliauti į Prancūzijos Rivjerą arba jau dabar pradėti ruoštis šiltajam sezonui.

Nauja lietuviško prekės ženklo „Dear Freedom“ kolekcija įkūnija tai, ko galime tikėtis iš vasaros, – vėjavaikišką nuotaiką, moterišką subtilumą ir nerūpestingas dienas, visai kaip vaikystėje.

Vienuolikos modelių kolekcija, dizainerės Kristinos Baušienės teigimu, yra ideali sintezė tarp vaikiškos vasaros prisiminimų Lietuvoje ir brandžios vasaros idilės Prancūzijos Rivjeroje. Todėl modeliai – suknelės, sijonai, šortai, palaidinės, atskleidžia moteriškumą, bet palieka laisvės žaismingumui.

Nauja kolekcija / Dear Freedom nuotr.

Kailinė kišenė ant vasariškos mini suknelės, įvairiaspalvės sagutės midi suknelėje, priekyje klostuoti baltais ir raudonais dryžiais marginti šortai – drabužiai išlaisvina iš visuomenės nustatytų normų, bet labai subtilia forma.

Planuodamos kolekciją, bendrasavininkės Rasa Barkauskienė ir Kristina Baušienė atrado asociacijų ir su savo vaikystės prisiminimais. Vienas iš pagrindinių akcentų – baltais ir raudonais dryželiais margintas audinys, būtent taip ir pateko į vasaros produktų liniją.

„Iki šiol pamenu į dryžuotą popierėlį susuktus cukrinius saldainius, kuriuos įvairių švenčių proga galėdavai nusipirkti pas bobulytes gatvėje“, – vaikystės prisiminimais dalijasi Rasa.

Kolekciją papildo tradiciškai prancūziška laikoma spalvų gama.

Nauja „Dear Freedom“ kolekcija (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau