Komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ anonso premjera: įvertinkite

Filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ kūrėjai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ kūrėjai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-11-10 18:30
AA

Smagi istorija apie traukinio apiplėšimą, draugystę ir meilę. Taip apibūdinama režisierių Simono Aškelavičiaus ir Ričardo Marcinkaus kuriama vesterno ir gruziniškų elementų kupina komedija „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“. Iki oficialios premjeros vasario 6-ąją liko dar keli mėnesiai, kūrybinė komanda intriguoja, pristatydama filmo anonsą.

Linksmai nusiteikę jie dalinosi įspūdžiais ir detalėmis iš filmavimo užkulisių. Broliais linksmai vadinami režisieriai nusprendė, kad dviejų žmonių darbas – vertingesnis nei vieno, todėl jie nusprendė dirbti komandoje.

„Jei kam kiltų klausimas, tai mes vienas kitam nesame gėjai. Šiais laikais populiaru kurti filmą atkreipiant dėmesį į savo seksualines pakraipas, tačiau mes tiesiog nusprendėme kurti filmą kartu. Papasakojome savo idėja vieniems draugams, kurie mumis patikėjo – jie finansavo mūsų filmą. Iš valstybės pinigų negavome, be to, nenorėjome laukti, viską darėme čia ir dabar“ , – sakė S.Aškelavičius.

„Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ – nuotykių komedija su vesterno elementais ir gruzinišku prieskoniu. Tai pasakojimas apie du draugus iš mažo miestelio – Saulių ir Paulių (vaid. Giedrius Savickas ir Marius Repšys). Vaikinų dienos slenka ramiai ir nuobodžiai, kol staiga jie įsivelia į painią istoriją. Mafijos vadeivos klasta, viliojantys pinigai ir meilė vietinei gražuolei išbando Sauliaus ir Pauliaus draugystę ir sujudina gyvenimus iš pagrindų...

Jūsų dėmesiui – filmo anonso premjera:

Kaip vertinate filmo anonsą – prajuokino? Kokio filmo tikitės? Laukiame komentarų!

Pasak S.Aškelavičiaus, nors filmo nuotaika vesterniška, tačiau didžioji dalis veiksmo vyksta Anykščiuose.

Režisieriai sakė jau spėję sulaukti pastabų dėl itin ilgo juostos pavadinimo, jį gana sunku atsiminti, tačiau dėl to jie nei kiek nepergyvena. „Jau šiandien mūsų klausia kodėl pavadinimas toks sudėtingas, bet filmas jau turi ir kitų pavadinimų. Neretai žmonės trumpina, sako „Saulius ir Paulius“. Gal ir gerai – kuo daugiau variantų, tuo geriau“, – juokėsi R.Marcinkus.

Lietuviškos komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ kūrėjai pristatė būsimos juostos anonsą (22 nuotr.)
+16

Komedijoje vaidina gausus būrys Lietuvos aktorių, be minėtų G.Savicko ir M.Repšio, čia bus galima išvysti Leonardą Pobedonoscevą, Ramūną Cicėną, Rimantę Valiukaitę, Evaldą Jarą, Rolandą Dovydaitį, Bernadetą Lukošiūtę, Eglė Gabrėnaitę, Arvydą Dapšį, Šoreną Džaniašvili, Balį Latėną, Ritą Žliobaitę bei daugelį kitų. 

Vienų veidus žiūrovai matys visoje juostoje, kiti pasirodys tik epizodiniuose vaidmenyje.

Ne vieną vaidmenį teatre ir kine kūrusi aktorė E.Gabrėnaitė juokėsi sulaukusi iš kolegų komentaro, kad tai pirmas jos pasirodymas spalvotoje juostoje. Tačiau filmavimo akimirkas ji prisiminė su džiaugsmu. „Porą mėnesių po filmavimo negalėjau atsigauti. Tiek emocijų! To teatre nėra“, – sakė ji.

Siuntė linkėjimus iš Kinijos

Vienas pagrindinių aktorių G.Savickas anonso pristatyme dalyvauti negalėjo, tačiau jam atstovavo kartoninė jo figūra. Filmo kūrybinė komanda susirinkusiems svečiams nusprendė surengti staigmeną ir parodė iš anksto nufilmuotą trumpą vaizdo įrašą, kuriame Giedrius papasakojo apie filmo užkulisius.

„Esu Kinijoje, labai gaila, kad šį vakarą  negaliu dalyvauti. Visas šis filmas – tikras įvykis, todėl net nežinau, kokį epizodą galėčiau išskirti. Jei kas klaustumėte, ar filme bus užsienio aktorių, tai nebus. Ne todėl, kad mūsų biudžetas buvo ribotas. Jei būtume norėję, būtume galėję nusipirkti aktorių iš Rusijos ir Bulgarijos, tačiau kūrėjai sąmoningai norėjo suburti Lietuvos aktorius“ , – šmaikštavo Giedrius.

Pasak režisierių, „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ bus gera dozė veiksmą ir humorą mėgstantiems žiūrovams. G.Savickas net pažadėjo, kad filmą gali tekti žiūrėti du kartus.  „Čia kaip valgyti gurmanišką patiekalą restorane – ne viską iš karto gali pavykti pajausti“, – sakė jis.

Pirmoji užuomina apie filmą pasirodė gegužės mėnesį portale Žmonės.lt.

Kino juostos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ filmavimo užkulisiai (14 nuotr.)
+8