Koncerte Kaune SEL pasirodys su nauja grupe ir nauja vokaliste: įnešime daugiau elektroninio skambesio

Egidijus Dragūnas / Asmeninio archyvo nuotr.
Egidijus Dragūnas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-19 13:08
AA

Artėjant „SEL“ koncertui Kauno Dariaus ir Girėno stadione rugpjūčio 26 dieną, Egidijus Dragūnas paskelbia vis naujų detalių apie būsimą grandiozinį šou. Šįkart naujiena išties intriguojanti – drauge į sceną su atlikėju lips ne tik nauji muzikantai, bet ir nauja pritariančioji dainininkė.

„Surinkome nerealią naują grupę, turime ir naują fantastišką dainininkę. Koncerte skambės daugiau elektronikos, bet, be abejo, atpažinsite ir tuos garsus, be kurių „SEL“ nebūtų „SEL“. Tad tie, kurie atvyks į šou Kaune, pamatys mus visiškai atsinaujinusius“, – intriguoja Selas.

Ir tai ne vienintelė naujiena – jau kitą savaitę grupė žada pristatyti premjerą – naują dainą, rašoma atlikėjo pranešime spaudai.

Egidijus Dragūnas / Asmeninio archyvo nuotr.

„Laukti jos tikrai verta, įrašėme gabalą apie Lietuvos šou verslo aktualijas“, – juokiasi E.Dragūnas.

Daina, be abejo, gyvai nuskalbės ir koncerte Kauno Dariaus ir Girėno stadione rugpjūčio 26 dieną.

Egidijus Dragūnas-SEL / GUphotography nuotr.

Kaip jau buvo pranešta anksčiau, bilietų pardavimai į „SEL“ šou Kaune mušė rekordus – vos per porą dienų nuo koncerto paskelbimo, į jį buvo parduota daugiau nei 10 tūkstančių bilietų.

Tiesa, tai bus vienintelis „SEL“ koncertas šiais metais Lietuvoje, tačiau E.Dragūnas ketina surengti grupės pasirodymus užsienio lietuviams Čikagoje, Niujorke, Osle, Dubline bei Londone.