Koncerte „Mes švenčiam 10 metų ES“ – „Radistų“ staigmena 10-ąjį gimtadienį švenčiančiam Tomui

Jonas Nainys, Rolandas Mackevičius ir jubiliatas Tomas / BFL nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai leido Katedros aikštėje, kur vyko šventinis koncertas „Mes švenčiam 10 metų ES“. Renginį vedė „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius bei dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, savo dainas gausiai publikai atliko Lietuvos atlikėjai ir ypatingas svečias iš Slovėnijos – Thomas Puskaileris. Koncerto metu neapsieita be staigmenų – į sceną pakviestam gimtadienį ketvirtadienį šventusiam dešimtmečiui Tomui „radistai“ įteikė šventinį tortą.

Koncerto metu pasirodė garsūs šalies atlikėjai ir grupės: Martynas Levickis, Vaida Genytė, Merūnas Vitulskis, Katažyna Nemycko, Mia, Kastytis Kerbedis, Irena Starošaitė, Aistė Pilvelytė, Žilvinas Žvagulis, Milita ir Gabrielius Vagelis, „Rollikai“, „Pinup girls“, „Pikaso“, naują grupę „Magnit“ subūrusi Kristina Ivanova, „Lietuvos balso“ antrojo sezono nugalėtojas Paulius ir kiti.

Jie publikai ir televizijos žiūrovams dovanojo žinomas lietuviškas dainas, perdainuotus užsienio hitus, demonstravo margaspalvius pasirodymus.

Koncertas „Mes švenčiam 10 metų ES“ suvienijo muzikantus (68 nuotr.)
+62
 

Pasveikino jubiliatą Tomą

Koncerto metu netrūko ne tik dainų, bet ir staigmenų. Viena jų – koncerto vedėjų Rolando Mackevičiaus ir Jono Nainio sveikinimai gegužės 30-ąją – simbolinę datą – dešimties metų jubiliejų švenčiančiam Tomui. 

Mažasis Tomas gimė 2004-ųjų gegužės 1-ąją – tą dieną, kai Lietuva įstojo į Europos Sąjungą. Šia proga koncerto vedėjai pakvietė berniuką užlipti į sceną: jam įteikė tortą ir drauge su tūkstantine publika padainavo „Su gimtadieniu“. 

Mažasis Tomas, kuris stovėdamas scenoje ir žvelgdamas į pilnut pilnutėlę žmonių Katedros aikštę jautėsi visai laisvai, „Radistams“ sakė nežinąs, kas tiksliai yra Europos Sąjunga, tačiau besidžiaugiantis, kad Lietuva jai priklauso. Ypač todėl, kad gali lengvai keliauti po užsienio valstybes. 

Mažąjį Tomą visi susirinkusieji darsyk pasveikino aplodismentais, o bėgant metams jis galės prisiminti, kad 10-asis gimtadienis jam buvo vienas įspūdingiausių. 

Ypatingas svečias – Thomas Puskaileris

Koncerto akimirka

Koncerte dainavęs svečias iš Slovėnijos Thomas Puskaileris – anot koncerto prodiuserio Gedimino Jauniaus, savyje talpina visą Europos Sąjungą.

„Šiame jauname žmoguje telpa kone visa Europos Sąjunga: jau dabar jis kalba, kuria ir dainuoja slovakų, anglų, vokiečių ir olandų kalbomis visoje Europoje – šis žmogus gyvena be sienų. Gal vieną dieną ir čia Lietuvoje jis sukurs savo hitą!“ – sakė G.Jaunius. 

Šventiniame koncerte taip pat prisiminti reikšmingiausi Lietuvai per dešimtmetį Europos Sąjungoje vykę įvykiai, įvertintas nueitas mūsų šalies kelias ir pasiekimai ES.

Skaitykite daugiau